Коли у тебе на стадіоні своя атмосфера

2 Сер, 2015| автор:

Поки німецький “Кельн” та англійський “Сток Сіті” вирішували, хто ж кращий в умовах розіграшу товариського турніру, на трибунах чималу увагу привернув уболівальник із надувною жіночкою, місія якої… Словом, ви й так здогадалися. Найдревніша професія у світі, все таки.  І то вже не так і mycanadyanpharmacycialis. важливо, що господарі перемогли із рахунком 2:1.

Взагалі, як це стюарди пропустили цього мужика із його кралею? Чи він десь у залаштунках тренував легені?

Це вже не перший випадок у футбольній історії, коли фанати потрапляли на стадіон із надувними цяцьками. Зовсім нещодавно, на тому ж Туманному Альбіоні, у епіцентрі скандалу опинився прихильник “Ґрімсбі Таун” – чоловік напав на стюарда, використовуючи під час махачу акулу. Акулу, КАРЛ!

У минулорічному розіграші Ліги Європи жертвою від надувних знарядь став і Жервінью – під час поєдинку “Роми” та “Феєнорда” ультрас нідерландців “подарували” нападнику величезний банан. Расизм, фашизм і неподобство!

Маріо Балотеллі теж відчув смак расизму, захищаючи кольори “Мілана”. Фани “Інтера” теж не гребували вищезгаданим фруктом, і теж надувним! Але Маріо плювати, він же брутал.