Коли вчасно кинути у гру джокер

23 Кві, 2015| автор:

Будьмо відвертими – “Брюґґе” приїхав до Києва, маючи у кишені мінімальну перевагу. Зважаючи на нехитрі арифметичні розрахунки, варто лише бельгійцям відвантажити один гол у ворота Бойка, як наші шанси стали б надзвичайно мізерними. Гості прибули до столиці у якості нескорених – у цьому сезоні, в умовах Ліги Європи чинний володар кубку Бельгії не програв жодного матчу, попутньо встановивши новий рекорд в історії єврофоруму. 12 матчів – ось така успішна “суха” серія імені Мішеля Прюдомма.

Мирон Маркевич не дорахувався Федорчука, який тиждень тому отримав “гірчичник”, та вирішив кинути у вир футбольних перипетій Романа Безуса, що особливою грою останнім часом, на прикрість, не відзначається. На вістрі атаки з’явився Євген Селезньов – не дивно, впродовж квітня нападник забив кілька важливих м’ячів, зробивши таким чином три дублі.

З перших хвилин гості, не соромлячись, взяли ініціативу до власних ніг та спробували організувати атаку, однак дніпропетровці оперативно ліквідували імовірну загрозу та зусиллями Коноплянки створили перші більш менш солідні моменти – спочатку Женя злякав оборонні редути противника, а потім зі штрафного перевірив на пильність Метью Раяна.

 

Один із кращих голеадорів опонента, Том де Суттер теж задніх не пас та нагадав Бойку про свою присутність після прострілу Сторма.

Шикарну нагоду втратив Лео Матос на 22-ій хвилині – захисник отримав навісну передачу від Руслана Ротаня, але зрізав над поперечкою. Непогано! Все вірно, потрібно нагнітати атмосферу! Незадоволений вираз Маркевича свідчив про те, що у роздягальні буде не “ТО ТАКЕ”.

Зауважимо, що бельгійці пильно слідкували за Коноплянкою, якого встигли запам’ятати трибуни “Яна Брейдела”. Тож прогнозовано вінгер був змушений відпасовувати на партнерів – як результат, до атакувальних дій підключалися і Федецький, і Канкава. Коно таким чином додав варіативності і ледь не записав у власний актив вдалий асист – хлопець увірвався до штрафного майданчику, “накрутив” Де Фаува та здійснив “парашутик” на Селезньова. Неточно пробиває тезка! Через мить одинадцятий номер “Дніпра” знову грає у подібній манері.

37-ма хвилина на табло – “Дніпро” практично диригує грою, але “розписатися” у воротах Раяна не може. І знаєте, це ще більше насторожує. Як там кажуть, не забиваєш ти, то забивають тобі? Нагадуємо, офіційний спонсор огляду – “Валідол”. “Валідол” – доживи до  кінця матчу!

А тим часом пожежа у приїжджих – Лучкевич, Канкава, Безус, Селезньов та Коно змарнували кілька нагод, але таки нажахали захист “Брюґґе”. Таке враження, що наші пацани мають на мені занести сферу у ворота! Найбільше нам шкодив Рафаелов, штатний виконавець штрафних та плеймейкер – він постійно розгнаняв атаки Тома де Суттера та Сторма.

По завершенні відпочинку на полі з’явився третій Євген, власною персоною Шахов. Джокер? Побачимо. Безус знову нічим viagra in sydney. не здивував та цілком справедливо проводитиме решту гри вже у ролі глядача. А два Євгени, що вже, грубо кажучи, “напрягали” “Брюґґе”, мали святкувати взяття воріт, але… Ні, не так – НО НЕ ПОЛУЧИЛОСЬ – Коноплянка прострілює у штрафну площину, але Селезньов дивом не влучає! Реакція Коноплянки просто безцінна – типу, “Ти чьо, пацанчик, страх втратив?”

Лайнсмен та Мальєнко зафіксували положення поза грою у Селезня, після того, як той нарешті “пробив” Раяна. Богданович тим часом давав вказівки Ротаневі, на кшталт “Русік, обережно”. Ну так, адже нахапаєтеся жовтих карток, то хто у півфіналі бігатиме?

А поки і тут непогано бігають! Створюють моменти, можуть! Треба гол!Де гол, де? Вдалі комбінації, вдалий захист, але нікудишня гра у нападі.

Суттер та Селезньов – out, Оларе і Калініч – іn. Фрідман, як же ти за*бав!

Фрідмана нах*уй! ШАХОВ ЗАБИВАЄ!!! ГОЛЛЛЛ! Шикарний удар виходить у Євгена Шахова! З обвідкою та замахом! 1:0 – ми попереду! 82-га хвилина матчу! НСК “Олімпійський” зривається у пориві радості! Вистражданий гол!  Шахов – джокер? Джокеріще!!!!

Молодці! Впродовж завершальних хвилин, зізнаюся, отримував естетичну насолоду та навіть не звертав увагу на якісь там заміни і так далі. Чекав свистка Мальєнко…

Так! “Дніпро” пише історію!  Вітаємо щиро Маркевича та компанію! Вдалого вам жеребу!

Прикро за “Динамо”. Ну чесно.