Конфлікти з міліцією, дими і голи. “Динамо” покуражилось в Полтаві

4 Жов, 2015| автор:

Що має бути в хорошому матчі?

Конфлікти з міліцією.

Димова завіса.


Ну і, звісно, фаєра.

В матчі між “Ворслою”, яка до цього не програвала вже вдосталь матчів, та “Динамо”, яке є чинним чемпіоном України, було все, чого б вибагливий глядач жадав би побачити, але про все по порядку.

Центральний матч дев’ятого туру, а саме таким він був за вивіскою та за місцями, які займають команди, викликав значний інтерес у корінних і не дуже полтавців. Стадіон “Ворскли” був заповненим – центральні сектори обох трибун були забиті, північна трибуна частково, а на південній лампово дислокувалися ультрас киян. happy shop sildenafil.

Матч розпочався доволі спокійно: моменти мали як господарі, так і кияни. Неспокійними були тільки вищезгадані ультрас, які вже з перших хвилин почали демонструвати весь свій піротехнічний арсенал, з яким вони завітали до Полтави.

Розколихати це академічне дійство з неакадемічною атмосферою мав перший забитий м’яч, який трапився вже на 20-й хвилині. Проте зусилля Буяльського ніякого впливу на гру “Ворскли” так і не завдали, тому Віторіно Антунешу нічого не залишалось, як подвоїти рахунок. Після першого тайму рахунок був катастрофічним для полтавців. Керманич господарів мав би підібрати потрібні слова та налаштувати команду на який-небуть камбек чи хоча б гол. Але не судилось.

По перерві ворота Ткаченка ще двічі вразили динамівці, на що господарі так і не зуміли відповісти. Єдине, що в сьогоднішньому матчі могло порадувати фанів домашньої команди – це персона голкіпера “Ворскли” Олександра Ткаченка, який в деяких епізодах просто вирішував гру. Проте, навіть тут знайшлась ложка дьогтю. Вже в кінці гри Олександр був змушений достроково залишити поле, отримавши травму в епізоді з четвертим забитим голом Ярмоленком. 

Даний матч залишив двоякі відчуття після себе: з одного боку ми побачили непогану кількість голів та “атмосферу” на трибунах, а з другого – “гра в одні ворота” засмутили тисячі вболівальників, які завітали сьогодні на стадіон та змусили їх задуматись – а чи слід наступного разу проходити на матч при такій грі?

Відео-огляд матчу.