Коноплянка може піти з “Севільї”

7 Жов, 2015| автор:

Такі новини під’їхали з Іспанії.

Вся причина у тренері нервіонців Унаї Емері, повідомляє Брутальний футбол з посиланням на матеріал авторитетного андалуського порталу El Desmarque. Вашій увазі думки іспанського журналіста Алехандро Родріґеса.

коноплянка

Велич “Севільї” цього року залежить від того, як порозуміютья Коноплянка і Емері

Що atenanol no prescription. можемо очікувати від “Севільї” у цьому сезоні? Багато що залежить від зв’язки Емері-Коноплянка. Українець – справжній виклик для тренера. Підвищення рівня клубу залежить від того, чи Унаї зможе витиснути максимум з цього таланту.

Коноплянка – гравець найвищого рівня. Якщо Емері знайде йому місце у системі гри, то колишній футболіст “Дніпра” може стати тим, хто потягне команду вгору.

Читайте також: Фанати “Барси” вказали Ярмоленку його місце

Проблема Коноплянки в тому, що він не той тип гравця, з якими звик працювати Емері. Унаї потрібно більше роботи. Ясно, що важливий клас, але потрібно і добряче бігати. Українець повинен виконувати свою роботу. Але якщо через тренера йому стане нудно, то клуб втратить гравця, який може вивести “Севілью” на рівень “Реала” і “Барселони”, особливо нинішних “Реала” і “Барселони”. Будьте спокійні, Коноплянка – це не Деулофеу. Йому просто потрібно працювати і бачити віддачу, щоб команда працювала на нього.

Переклад – Володимир Скиба