Короткий огляд провалу “кротів”, або Як Дарина М свій перший виїзд катала

1 Жов, 2015| автор:

Розповідь починається з площі перед оперним театром, де автор та решта околоБрутальногоФутболу і зустрілись. На зустрічі були присутні такі епічні особистості як Зірка Василь, Архітектор Матриці, Дарина М, яка катала свій перший виїзд, ну і решта скаму, які тим чи іншом чином причетні до БФ.

3HDzOvoHwmQ

 

Як запевнила Дарина М, вона їхала на якомусь аху* нному поїзді “Підзалупинськ – Львів”, в якому було дуже холодно. По приїзду до Львова вона вже помалу починала розпадатись на кавалки. Тому автором цих рядків та рештою редакції було прийнято рішення про відвідини однієї з ресторацій міста Львова, з подальшим поглинанням хавчика та слабоалкогольних напоїв. Там почались офіґенні історії із фан-руху та обговорення поточних подій вітчизняного футболу, патіпу “якого фіга Ярмоленко нажрався в хлам перед відповідальною грою з Порту?!”. Завершивши наші посиденьки, ми розділились на 2 табори: одна частина “уволілась” до стадіо щось там “калдувати”, ну а ми пішли в офіс “Брутального Футболу” підписувати меморандум з Дариною М про подальшу співпрацю в галузі спортивної журналістики. Коли були узгоджені всі нюанси і допита остання пляшка (мінералки), ми нарешті вирушили на арену…

 

c6iDN4T3WvA

“Пігнали наші городських”, – як казав один з адмінів БФ. Шкода, в тому випадку “городськими” виявились кроти. Перші 10 хвилин матчу здавалось, що “Шахта” непогано прижимає пацанів з Парижу, но “не тут то было”. Раз – навес, два – навес – і 2:0 на 25 хвилині матчу. В “Шахтаря” постало одвічне питання “Кто виноват и что делать?”, на яке вони так і не дали відповіді. “Бил, бил и не забил”, – під таким принципом пройшла вся гра донеччани. То воротнік затягне, то перекладина. ПСЖ теж просрав багато моментів, втім рахунок їм дозволяв. Ну а на 89-ій Ібра поставив крапку: робив пас, а залетіло в ближній кут. Буває. Не тре бути Нострадамусом, щоб зрозуміти, що в цій Лізі “Шахті” нічого не світить. Ліга Європи передає привіт. Якщо говорити про саму атмосферу valacyclovir overnight. на стадіо, то все було стандартно: кузьма “плєвала семечки”, решта заряджали “Хто не скаче, той москаль”.

CQLC6iiWsAAHBlC

Дарина М покинула матч за 10 хвилин до кінця, бо їй треба було попасти на поїзд, який відчалював за годину після завершення матчу. Як ви знаєте, стадіон у Львові знаходиться в їб*нях, тож, як виявилось, це було вірним рішенням. Одразу після зустрічі транспортна система біля “Ашан Арени” зазнала колапсу. Довелось пішкувати нєвєдому кількість шляху, щоб злапати таксуху і вибратись звідти. Так закінчився футбольний день у Львові, ну і перший виїзд для вищезгаданої особистості. Всім добра. Аве, “БФ”!

В темі: