Лайфхак по-волинськи. Перемога в притирку із свистком

29 Сер, 2015| автор:

Один раз – випадковість, два рази – збіг обставин, три рази – тенденція. Вже друга поспіль домашня гра для волинян проходить під акомпанемент повернення. У грі з «Металістом» вкотре у волинську річку увійшов Герасимюк, сьогодні естафету прийняв Шарпар. Варто відзначити, що матч не викликав ажіотажу серед луцької торсиди. Впродовж всього першого тайму ловив себе на думці, що не дарма. Але про все по порядку. Ще метрів за 100 від входу на стадіон чітко відчувався запах шашлику і кузьмицькі «За Волинь», «За перемогу».

Зайшовши на територію стадіону, помітив не надто приємну картину. Впродовж паузи між матчами у Луцьку «Авангард»  піддався незначній реконструкції, а точніше її легкоатлетичної частини. Та зовні прибрати будівельні залишки не встигли, або і не надто поспішали.

Але визнаю, що поглянув на славнозвісні доріжки в чаші стадіону і, як то кажуть, попустило.

Ще один цікавий момент, до старту матчу на трибунах помітив тріо правоохоронців, і мимоволі постали в пам’яті нещодавні події у Миколаєві. Мабуть, не тільки у мене, адже міліціонери швидко відчули проникливі погляди супортерів лучан і під шумок покинули стадіон. Ситуація дивна, чи не так ?

Та повернімось до матчу. Хоча, по правді кажучи, із куди більшою цікавістю спостерігав за поведінкою вболівальників на трибунах, польотами птахів над стадіоном, спробою пса прорвати редути стюардів, та граціозним падінням того ж стюарда. Футболу як такого команди не продемонстрували.

«Олімпік» з перших секунд матчу грав на нічию і легка вайлуватість волинців  волинян лише грала на руку гостям. «Волинь» ніби і вела гру, але робила це якось цнотливо, довгі прелюдії в центрі поля, але жодної конкретики попереду. Заслуговує уваги заміна Кобахідзе, після того, як Сандро покинув поле, він прикладав лід до ноги і видавав гримаси болю. Але на прес-конференції Віталій Кварцяний звинуватив Кобу в безхарактерності, мовляв, той береже себе на ігри збірної. Із моментів першої половини матчу можна згадати лише удар головою Шарпара після флангового стандарту.

В перерві помітив цікавий варіант замка від охоронців луцької арени, підійшов до одного з них,  щоб розпитати чому саме наручники, на що той відповів: “Ну а що як люди в нас загублені бувають? Впруться лобом і пропусти їх.”

Другий тайм не надто відрізнявся кількістю гольових моментів від першого. Та з плином часу лучани почали піджимати суперника. Замість нападника Бохашвілі Віталій Кварцяний випустив центрбека Никитюка і відправив його в центр атаки, а-ля Моур. Щоправда молодий вихованець «Волині» не часто чіплявся за м’яч. А в одному з моментів виграв повітря, та зіграв головою від воріт – звичка. Під кінець матчу гості почали використовувати тактику замін, щоб потягнути час, і грати відверто на відбій.

VFTajbj8DL0

Закінчувався основний час, деякі вболівальники вже у відчаї покидали стадіон, а ультра традиційно затягнула «Волинь моя». Здавалось матч так і залишиться сухим, однак на останній хвилині компенсованого часу волиняни заробили стандарт. Матей виконав цупкий навіс на 11 метрів, де на випередження зіграв Шарпар, 1-0.

На післяматчевій прес-конференції Роман Санжар зробив заявку на найшвидшу пресуху сезону. Лише відстрілявся загальними фразами: віддав належне супернику, наголосив на нічийності гри і відзначив своїх підопічних, які були справжньою командою.

Щодо журналістів, цікавий стався момент: у власкорів плюсів зламалась камера і довелось просити відео у конкурентів з «Футболу».

Віталій Володимирович був в кардинально протилежному настрої, ще не дійшовши до мікрофонів, встиг пожартувати із журналістами. Незаповнену лаву запасних керманич лучан пояснив кадровими проблемами в клубі, травмовані: Діденко, Гуменюк, Польовий, дискваліфікований Насонов. Кварцяний згадав і колишніх підопічних Гошкодерю та Парцванію. З його слів, грузин жодного матчу в Луцьку не зіграв toronto drug store spam. з таким бажанням як сьогодні, очі горіли. Підсумував прес-конференцію Віталій Володимирович ностальгійними згадками про те, скільки матчів доводилось програвати на останніх хвилинах і відзначив, що вигравати значно приємніше.

Олександр Новак, Брутальний Футбол

В темі:
·