Ліпи усюди, ми тут проїздом!

12 Січ, 2015| автор:

Стікер – наклейка, етикетка, аплікація, мала форма поліграфії, яка випускається на основі, що самоклеїться.

Стікери найбільш популярні серед футбольних фанатів. “Кузьма”, йдучи по вуличі, коли бачить таку “штуку”, каже: “понеклеювали вже свої наклейки”. Але самі, очевидно, і не задумувались, що стікери для фанатів – невід’ємна частина їхнього двіжу, один із візуальних способів самовираження. Хто “попреться” на виїзд без стікерів? Та жодний ультрас України!

На стікерах найчастіше зображено емблему футбольного клубу чи фанатського угруповання, а також геральдика і вітання в патріотичному стилі нашої країни. Таким чином футбольні фанати намагаються означити місце, на яке вони прибули, “відмітитись”.

Подорожуючи світом, розумієш, наскільки важливими є ці маленькі наліпки, адже стікери українських ультрас можна побачити, напевне, у будь-якій країні світу. Гуляєш ти вуличками, наприклад, Люксембургу – а на знаках чи стовпах красуються українські тризубами із написами cialis delivered switzerland. “Ukrainian supporters on tour”. Дрібниця, а приємно.

Мораль ж нашого “ніачьомного” матеріалу така: збираєтесь у відпустку, в подорож, а тим паче на футбольний виїзд – обов’язково подбайте, аби у вашій кишені, крім презервативів, були ще й стікери. Звісно, якщо ви не їдете в Білорусь. Бо там українських наліпок не дуже люблять. А за стікер “Азову” взагалі можете там затриматись на невизначений термін. Втім, це вже зовсім інша історія…

2d6SbnT0LWc

В темі: