Львів – все?

27 Лип, 2016| автор:

Коли перед матчем першого туру Прем’єр-ліги у запропоновані новини нашого пабліку ВКонтакті надходили пости змісту: “їдемо на “Львів-Арену, там сьогодні викинуть нових покемонів, збиратимемо!”, це скидалось більше на хід маркетологів “Шахтаря”, щоб привернути увагу до матчу з новачком елітного (якось дивно це слово тепер звучить) дивізіону. Після переможного матчу Паулу Фонсека виправдав львівського вболівальника, зазначивши, що влітку, за спекотної погоди і як на перший тур – це нормально, коли збирається мізерна кількість глядачів. В Португалії так само. На Лігу чемпіонів прийдуть усі, “як книжка пише”.

Втім, у вівторок, напрошувалось питання:”Где болельщики, где?”. Будній день, дощ,  – все це так. Однак, неповних 7,5 тисяч – це дещо більше, ніж зібралось у Дніпрі на гру з Волинню, і на рівні з Хмельницьким, де приблизно стільки ж вболівальників відвідали матч 2 ліги.

N4F2cjX8SOI

Мимоволі ставились риторичні питання стосовно того, чи достойний Львів, який наївся футболу за останні два роки, Ліги чемпіонів, чому Шахтар не залучає активно аудиторію з регіонів Львівської та Волинської області, зокрема, великі шахтарські населені пункти. Гра таки думкам, до речі, сприяла, бо крім голу Бернарда на 27-ій хвилині, і кількох випадів, було доволі сумно. Особливо, в плані атмосферності матчу.

P_2yjGEh_TI

Мабуть, не вистачило акурат емоцій “Шахтарю”, щоб дотиснути “Янґ Бойз” у другому таймі, після того, коли на 55-ій хвилині Вілотіч отримав вилучення. “Самого красивого гола в пустые ворота” від Євгена Селезньова по відчуттях було замало.

htB8ud-AkKA

По грі і по xenical online cheapest. супернику можна було забивати іще, і можливо, якби підтримка була такою ж, як навесні в матчах проти “Андерлехта”, “Браги” і “Севільї”,всі питання були зняті уже тут. А так – “Янґ Бойз” можуть вважати, що вони достойно вистояли у складних обставинах, в які самі ж себе поставили. Чи напише “Шахтар” чергову історію “про колгосп, який ми пройшли на “ізі” – дізнаємось уже за тиждень.

На прес-конфеенції Паулу Фонсека був, ще досі незвично для львівських журналістів, покладистим, максимально щирим і чарівним у всіх аспектах цього слова. Коуч “гірників” сказав, що цінує кожного вболівальника, який прийшов цього вечора на стадіон, а також те, що клуб хоче бути ближчим до кожного свого прихильника. Очевидно, що нас очікує зовсім новий “Шахтар”, до якого потрібно призвичаїтись не лише фанатам та журналістам, але і гравцям команди. В такі моменти перебудова може бути болючою і в такі епізоди варта набратись терпіння. Це не просто слова, а рядки підтримки на адресу Фонсеки і його тренерського штабу.