Майстер-клас від “Шахтаря” очима “Брутального Футболу”

21 Жов, 2016| автор:

Донецька команда напередодні матчу у Львові наговорила чимало компліментів бельгійському “Генту”. Безумовно, один з лідерів бельгійського чемпіонату, учасник плей-оф Ліги чемпіонів попереднього сезону, заслуговує на повагу,а в контексті відносно легких перемог над “Коньяспором” та “Браґою”, “гірникам” було вкрай важливо здобути третю поспіль звитягу в груповому етапі, аби фактично повністю гарантувати собі те, що в народі називається “єврокубковою весною”.

Тож португальський тренер добре попрацював над психологією підопічних, аби вони бува не допустили недооцінки. Штамп “ми зустрінемось із найсильнішим суперником в цьому сезоні” сконцентрував усі сили і мотивацію гравці “Шахтаря” на цей момент. Врахувавши осічку в чемпіонаті з “Олімпіком”, донеччани безжально використали всі свої нагоди, поховавши “Гент” під завалами п’яти м’ячів. Не можна сказати, що “Гент” був ніяким у цей вечір. Бельгійська команда створювала хороші можливості, однак реалізувати їх так і не змогла. В той час, як класичні контратаки закручували голови захисникам “Гента” з неймовірною амплітудою. Гості розсипались під шквалом контратак “Шахтаря”, отримавши хороший урок і підстав для аналізу.

До слова, після цієї поразки “Гент” займає другу сходинку і продовжує зберігати хороші шанси на вихід із групи, в той час, як “Шахтар” став найкращою командою Ліги Європи. “Помаранчево-чорні ще жодного разу не пропустили в груповому етапі у свої ворота, а також забили вісім м’ячів, ну і очок ще не втрачали.

Власне, як це дійство виглядало (за alli 60mg. присутності понад 10 тисяч глядачів, між іншим) – далі у нашому фоторепортажі.