Малеча, подарунок фанату і “back in the USSR” – затишок у Кубку України

24 Вер, 2015| автор:

Теплий, ба навіть finasteride website alpe. спекотний осінній день. Затишний стадіончик. При такому антуражі в 1/8 Кубку України зійшлись “Олімпік” і “Дніпро” у Києві.

P1110139

Господарям потрібно було повертати впевненість у своїх силах і якісь позитивні емоції. Гостям же після нищівної поразки від “Зорі” треба було реабілітовуватися і на класі здобувати перемогу у Кубку. Власне, так і сталося. Гра, яка не була багатою на справді небезпечні моменти, закінчилась перемогою більш іменитого суперника – “Дніпро” забив у кожному з таймів, і не дав донецькому клубу зазіхнути навіть на гол.

Та головним у цьому матчі були деталі, на які звертаєш увагу на будь-якому матчі. Тим паче, якщо на полі не відбувається чогось неймовірного.

Найбільше уваги впродовж усього матчу на собі концентрував гостьовий сектор фанатів “Дніпра”, який невтомно заряджав упродовж всієї гри.

P1110124

P1110213

Втім, і у “Олімпіка” була підтримка, дітвора на протилежній трибуні час від часу скандувала назву клубу з Донецька. На футбол дійсно йшли з малечею.

IMAG6865

Цікавим і оригінальним виявився музичний супровід у перерві: “Давай не будем спешить”! Це було щось з розряду “back in USSR”, тим паче якщо порівнювати з сучасними треками, які грали перед матчем.

Загалом на стадіончику панувала спокійна і приємна атмосфера – як на полі, так і на трибунах.

А найпозитивнішим моментом після фінального свистка став подарунок одному з фанатів “Дніпра”, який святкував своє 28-річчя. Даніло підійшов до дніпровського сектора і вручив уболівальнику свою футболку.

IMAG6872

Володимир Скиба, Брутальний Футбол