Чому український футбол має завдячувати Чехії

30 Чер, 2015| автор:

Про все по порядку.

“Ворскла” та “Динамо” мають уже досвід співпраці із тамтешніми колективами – Євген Будник та когорта “біло-синіх” залишили в цілому позитивні відгуки після вояжу до Синот-ліги. “Слован” із Лібереця зумів виявити сильні сторони Рибалки та Калитвинцева і ті відплатили сповна – перший феєрією у матчі проти “Удінезе”, другий – мегаголом у ворота “Фрайбурґа”. І це в Лізі Європи! Та і в чемпіонаті ця парочка вважалася “зірками” місцевого розливу.

У свій час під опікою тренерського штабу бігали Сергій Люлька, Євген Морозенко та Артем Бутенін, що теж були у захваті від отриманого досвіду. Словом, у Чехії грати дають, розраховують та – головне – очевидні перспектива та швидкий кар’єрний ріст. Збірна Чехії грає в добротний футбол, а станом на 2012 рік у головній команді країни був лише один гравець із Гамбрінус-ліги (чемпіонат змінив назву на brand cialis . Синот-лігу лише нещодавно), і той хутко перебрався до бременського “Вердера” (мова про Теодора Гебре Селассіє). Тобто, звідти реально переїхати в умовну Німеччину і прогресувати далі.

Цікаво, що наші гравці користуються попитом, але в Україні мало хто здатен вибороти собі місце “під сонцем”. Лише у цьому році вітчизняні гранди взялися за власний молодняк та отримали нечувані результати. Чумак, Буяльський, Бурда, Коваленко та U-19 “гірників”, Блізніченко-Лучкевич продемонстрували себе у всій красі.

Раніше ж було куди вигіднішим придбати Ескобарів, Бертолью та Дудиків (ну вже вибачте). Тож, певною мірою українські “зірочки” мають завдячувати політичним обставинам, адже – тільки пригадайте позаминулу зиму – Україну покинув ряд легіонерів.

І ось, Ігор Козинець та Дмитро Шкребець, гравці “Металіста”, тепер захищатимуть кольори “Зноймо”. Про це повідомив агент хлопців – Сергій Коваль у соціальній мережі Twitter:

Сподіваємося, що цей дует про себе нагадає. І лише у світлих тонах.

Діма Шкребець

P.S. Звісно, це не всі гравці, що побували у Чехії. Пишіть у коментарях, кого ж ми там забули 🙂

В темі:
·

  • http://vk.com/id15940302 Pasha Vasilenko

    Еременко