“На їхньому місці міг бути я!”: Андрій Ярмоленко vs 5 гравців, які змогли

25 Сер, 2015| автор:

Якщо десь щось зникає – то десь щось з’являється. Святе місце пустим не буває, а закони фізики – це закони фізики, на які ніхто не впливає. І в момент, коли хештег #четамконоплянка перестав бути актуальним, йому на зміну, як і очікувалось, прийшов хештег #четамярмоленко. Більше того – у Твіттері з’явився навіть іменний аккаунт, присвячений ймовірному трансферу Андрія. Якщо у вас з’являється питання “Чи перейшов Ярмола?” – то вам сюди. Але перед цим, звичайно, перевірте оновлення на “БФ”. Ви ж знаєте, що:

Пункт перший: “БФ” завжди дає гарячу інформацію першим.

Пункт другий: Якщо “БФ” не дає гарячу інформацію першим – дивись пункт перший.

Пункт третій: Ніхто не повинен знати про БФ”…( а ні, це вже трішки інша площина ).

SWpVbOle9WE

 

Сподіваюсь, ви засвоїли цю інформацію. Але ми вирішили піти далі.

Доконані трансфери Коноплянки і Ярмоленка – це справа тимчасова, враховуючи, що на 50% вона завершилась. Дякуємо Гуфу батькові Конопи за це!

Відвертість від Жені.

Відвертість від Жені.

Але інші 50% ще варто дочекатись. Оскільки певні замальовки стосовно цього вже є, всі ми чудово знаємо ситуацію в київському клубі.

Ребров, як людина, хоче, щоб Андрій Ярмоленко перейшов до хорошого, годного клубу.

Ребров, як головний тренер, усвідомлює, що без Андрія Ярмоленка “Динамо” може всерйоз здати власні позиції. Втрата лідера киян може сколихнути мотивацію донецького “Шахтаря”, дати шанс “Дніпру”, змусити ще більше повірити у власні сили “Зорю”. А на фоні того, що клуб залишив також і Джермейн Ленс – все це множиться на х2.

Але, оскільки трансферу ще немає, а є тільки певні чутки, газетні уривки і коментарі агентів – ми маємо площу для аналізу. Аналіз не з боку фінансової вигоди для Ігоря Суркіса чи суб’єктивних бажань Ярмоли.

Аналіз – як взаємозамінний фактор. Як я писав на початку цього матеріалу: Якщо десь щось зникає – то десь щось з’являється.

Отже, до вашої уваги 5 гравців, яких може замінити zyvox 600 mg for free. Андрій Ярмоленко у Європі. Вони підбиралися шляхом порівняння наступних показників, в яких вони практично ідентичні з капітаном київського “Динамо”, на мою власну думку:

– Дріблінг,
– Навіси,
– Техніка,
– Завершення атаки,
– Імпровізація,
– Гра без м’яча,
– Фізичні та ментальні дані.

Перший варіант:

Андре Айю, 25 років, Гана. Теперішній клуб – “Свонсі”. На його місці міг бути Ярмоленко.

андре айю

Минулий клуб – “Марсель”, покинув у 2015 році вільним агентом.

Позиція на полі: Атакувальний півзахисник ( Лівий, центральний, правий ).

Гравець настільки ж важливий для збірної Гани, як і Андрій для збірної України. “Свонсі” змогли підписати його як вільного агента аж на 4 роки. І це в той вік, коли його кар’єра виходить на пік, а сам ганець за 3 матчі забив вже 2 голи, граючи переважно на рідному для Ярмоленка місці – правий фланг.

Варіант другий:

Алексіс Санчез, 27 років, Чилі. Теперішній клуб – “Арсенал”. На його місці міг бути Ярмоленко.

санчез

Минулий клуб – “Барселона”, покинув у 2014 році за 44 млн євро.

Позиція на полі: Атакувальний півзахисник ( Лівий, центральний, правий ).

Алексіс Санчез 2014 року – це як Педро в 2015 році для “Барси”. Схожа доля: один очікувавано поступився конкуренцією Неймару, інший – Суаресу. Обидва переїхали в Лондон, змінивши не тільки місто, а і країну проживання. Обидва гарно розпочали в нових клубах, враховуючи жорстку конкуренцію в станах грандів “Арсеналу” та “Челсі”. Хоча про Педро це ще рано казати, але дебют видався шикарним.Схожість Санчеза і Ярмоленка читається практично в усьому, окрім зросту – чилієць значно нижчий за українця. Тому не дивно, що “Барселона” почала цікавитись Андрієм, у світлі трансферу Педро і нездатності Муніру та Сандро відповідати рівню Ліги чемпіонів.

Варіант третій: 

Пабло П’ятті, 26 років, Аргентина. Теперішній клуб – “Валенсія”. На його місці міг бути Ярмоленко.

пятти

Минулий клуб – “Алмерія”, покинув у 2011 році, орієнтовно за 8 млн євро.

Позиція на полі: Атакувальний півзахисник ( Лівий, центральний, правий ).

І не дарма в свій час ходили чутки про те, що київське “Динамо” цікавиться цим гравцем. Можливо, ще півроку тому він розглядався селекціонерами Реброва як заміна Ярмоленку. Проте “БФ” вважає, що і Ярмоленко міг би замінити Пабло у “Валенсії” ( хоча він ще менший зростом за Санчеза ), проте це не заважає йому бути за рівнем скілів гіршим за Андрія. А в швидкості він переважає українця.

Варіант четвертий:

Еден Азар, 24 роки, Бельгія. Теперішній клуб – “Челсі”. На його місці міг бути Ярмоленко.

азар

Минулий клуб – “Ліль”, покинув у 2012 році за 40 млн євро.

Позиція на полі: Атакувальний півзахисник ( Лівий, центральний, правий ).

І тут інтереси “БФ” також збігались у свій час з інтересами Моуріньо. Зовсім недавно, перед початком трансферного вікна, ходила інформація в мережі про те, що Абрамович прагне підписати Ярмоленка – ціна питання складала 25 млн євро. Зважаючи на інтерес до Азара з боку “Ювентуса”, цей трансфер справді міг і може мати місце. Інша справа – це сам Особливий і підписання Педро. Хоч Педро і Ярмоленко – це зовсім різні гравці, хоч і мають схожу позицію на полі, та все ж ймовірність трансферу зменшується.

Варіант п’ятий: 

Мемфіс Депай, 21 рік, Нідерланди. Теперішній клуб – “МЮ”. На його місці міг бути Ярмоленко.

депай

Минулий клуб – “ПСВ”, покинув у 2015 році за 27,5 млн євро.

Позиція на полі: Атакувальний півзахисник ( Лівий, центральний, правий ).

Депая називають “новим Роналду”. Чудовий дальній удар, прекрасний дріблінг, звіряче відчуття на гол. І це в 21 рік! Проте саме вік Депая і може стати його слабким боком. Початок кар’єри в “МЮ” видався таким, про який він міг тільки мріяти, слава миттєво повисла над ним, немов Дамоклів меч, ризикуючи в будь-який момент впасти і знищити його, якщо він не зможе правильно нею скористатись. Але невже хтось скаже, що якби на його місці був досвідченіший Ярмоленко – то його б не називали “новим Роналду”?

maxresdefault

Нагадую, що до уваги бралися тільки певні показники гравців, як футболістів, а не як реальний чи нереальний трансфер. Хоча, як ви помітили, певні інтереси у клубів, які згадувались вище, виникають. Інша справа – Суркіс подразники та фактори, які реально вирішують долю Андрія. Хоча всі ми знаємо його бажання покинути “Динамо” і грати в сильнішому чемпіонаті, жодних гарантій тому, що це станеться хоча б цим трансферним вікном – немає.

Більше того, ми також знаємо, що київське “Динамо” – це далеко не найкращий приклад вдалих трансферів. Якби Андрія Ярмоленко грав за донецький “Шахтар”, то…Але це вже зовсім інша історія.

Дідик Вадим, “Брутальний футбол”.