Найкращі воскові фігури футболістів

22 Лют, 2020| автор:

Музей історії збірної Бразилії поповнився восковою фігурою одного з найкращих футболістів XX століття – Пеле. Бразильська конфедерація футболу вирішила зробити подарунок своїй легенді у вигляді воскової скульптури. Через стан здоров’я Пеле не зміг відвідати церемонію в музеї. Представники CBF навідалися в гості до Короля футболу, щоб показати йому фігуру. Пеле був глибоко вражений таким подарунком.

“Скульптура набагато красивіша, ніж я сам. Думаю, це великий дар від Бога – можливість залишити такі добрі послання, спогади майбутньому поколінню. Від щирого серця дякую всім і Богу за те, що перебуваю в доброму здоров’ї на даний момент”, – подякував Пеле.

У зв’язку з цим ми вирішили зробити підбірку найкращих воскових фігур футболістів із всесвітньо відомого музею мадам Тюссо.

Музей мадам Тюссо – музей воскових фігур в лондонському районі Мерілебон, який має філії в 14 містах світу: Амстердамі, Лас-Вегасі, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Гонконзі, Шанхаї, Вашингтоні, Відні та Берліні. Музей був заснований скульптором Марією Тюссо в 1835 році.

Якісні воскові фігури робляться вручну протягом декількох місяців і коштують десятки, а то і сотні тисяч доларів. Фігуру відливають з бджолиного воску, в який додають різні фарбувальні пігменти, щоб фігура мала потрібний колір. Над кожною скульптурою працює професійна команда скульпторів, художників, гримерів та постижерів, які створюють зачіску зі справжнього волосся, а також брови, вії, вуса та бороди за необхідності.

БОНУС

Гравець мадридського “Реалу” і збірної Уельсу Ґарет Бейл прийшов в Мадридський музей воскових фігур і розіграв його відвідувачів.

Півзахисник прикинувся експонатом музею. “О, подивися на Бейла – зовсім як справжній”, – зазначив один з гостей виставки, не підозрюючи, що на нього чекає.

Бейл став в один ряд з експонатами таких знаменитих спортсменів, як футболісти Андрес Іньєста, Кріштіану Роналду, баскетболіст По Газоль і тенісист Рафаель Надаль. Коли, нічого не підозрюючи, відвідувачі підходили до валлійця, той моментально «оживав».