“Нах*й воно мені нада”. Чому Ярмоленко нікуди не перейшов

2 Вер, 2016| автор:

Твір роздум на тему: “Як Ярмоленко провів літо або всі підуть, а він залишиться”

Шалом, браття та сестри. Давно вже ваш одмен статті на сайт не заливав, але, напевно, час прийшов, тема-то резонансна. Тому став чайник, мути бутер з калбасою і пігнали наші городськіх.

Скільки часу не вщухає хайп про перехід Ярмоленка?! Півроку, рік?! Вже і не згадати, коли ця тема почалась, а ось точно відомо, що з першого вересня – все. Школота пакує ранці, а “городський хлопака” нікуди не переходить. До зими, звісно. З тролінгом можна завершувати, потрібно форсити якусь нову тему в мемасах. Абідна звичайно, але всі задаються питанням: “Якого, бл*ть, х*я Ярмоленко нікуди не перейшов?!

Я встаю зранку, мене мама будить і говорить: “Cеверин, вставай, в школу запізнишся!”. А ще забула спитати: “Ти там свій БФ редагуєш, чому Ярмоленко нікуди не перейшов?!”. Із самого ранку така діч.

А це я ще навіть у ВК не зайшов, а там підписота негодує – а вони потребують відповіді. Цих людей потрібно задовільнити, бо в коментах почнеться Третя світова.

Так ось, Андрюха нікуди не перейшов бо “Еrror 404”, такої відповіді не існує, бо відповіді на це питання і сам Ярмоленко не знає. Очевидно, що було мільйон факторів, на які неможливо було вплинути, і, в кінцевому результаті, все прийшло до того, що він залишився.

“Да, шо ти там заганяєш? Все панятно, це все Суркіс хотів за нього більше дєнєг. А ще в нього х*йовий агент і кококо”, – передбачаю експертні висери в коментах, патіпу жінки Морозюка. Ну якщо у вас є своя думка, то я за вас радий. А зараз я зроблю свої висновки.

Ярмоленко нікуди не переходить і: “Динамо” не залишилось alli diet pill coupons. без лідера, не найкращого, але все-таки лідера. А у команди скоро Ліга чемпіонів. І ось ким його замінити?! Тому в цьому плані клуб, звичайно, виграв, як і Ярмола, який може і надалі класти голєшнікі і не тільки колгоспам в УПЛ. Звичайно, шоб гравець прогресував, йому потрібно грати проти сильніших суперників і в сильнішій команді. Але в наших гравців із адаптацією за кордоном дуже складно. Згадати того ж Конобанку. А ще конкуренція за місце – на кожну позицію по декілька гравців, які, може, і менш талановиті, але пашуть на всі дєньгі. І це я говорю про Топ-5 команд із Топ-5 Чемпів. Ібо переходити в якусь умовну “Валенсію”, яка там зараз ледве кавалки збирає в чемпі Іспанії, зовсім не комільфо.

Куди там ще його сватали? В “Тотенгем”?! Легко, лишилось тільки підтягнути англійську, дотягнути фізуху до рівня і катати овер 30 матчів за сезон, особливо зимою, коли всі наші футболісти привикли відпочивати.

А ще виграти позицію в Ламели. Я не кажу, що це неможливо, просто це п*здец, як сложно. В таких умовах дуже легко скотитись по орендах в клуби нижньої таблиці АПЛ, причому швидше за все, шо з пропозицій, які були, ніхто не пропонував кращих умов особистого контракту, ніж він має зараз. Чотири лями американських грошей – непогані гроші по мірках будь-яких чемпів.

Тому Андрійко подивився на ті всі трансфери наших за кордон, які в кращому випадку гріють лавки, а в гіршому підмітають стадіони своїх іноземних клубів… Так ось, він подивився на ту всю печаль, подумав і вирішив: “Єб*сь воно всьо трифазним током, нах*й воно мені нада”. Сів в свій Бентлі/Ферарі/Мазератті і поїхав на треньку збірної, ібо скоро гра проти Ісландії. І це вже н*хуя не таке.

Ладно, пора завершувати п*здьож і заливати на сайт. Всім хорошого настрою, тримайтесь там.

P.S. Всім кому не подобається стилістика, орфографія та росіянізми. Якого х*ра ви взагалі забули на “БФ?!