Непоказна гра з фартовою кінцівкою: “Дніпру” щастить в Норвегії

1 Жов, 2015| автор:

Після поєдинку проти “Лаціо”, що завершився драматичною кінцівкою, дніпропетровці вирушили до примхливої Норвегії. Тамтешній “Русенборґ” – традиційний лідер чемпіонату, має власні плюси, і, відповідно, мінуси, які вперто моніторили українська преса, експерти та, взагалі, ті, кому доля “Дніпра” в Лізі Європи небайдужа.

Едмар та Томечак, як аносували інформаційні джерела, з’явилися у старті – правда, якщо у профпридатності пана Головського питань не виникало, то за хорвата було трохи страшнувато, оскільки він достатньо  “налажав”  у грі з “Зорею” і виглядав не надто впевнено. Але на це є об’єктивні причини і аналізи.  А от інші новачки команди опинилися вимушено за бортом – Руіс та Даніло отримали неприємні травми.

Очевидно, що господарі прекрасно  розуміли з ким мають справу і з перших хвилин непоганим  пресингом продемонстрували, що ініціативу  віддавати просто так не збирються. Ці хлопці теж мають залізні яйця – а ви перегляньте  дуель з “Сент-Етьєном”!

Під акомпонемент пісень місцевої торсиди відбувся перший удар – це вищезгаданий Томечак перевірив на пильність Андре Хансена. На що опонент відповів кільома контрвипадами, але наш захист пильнує не гірше.

А чи не підіграв собі Содерлунд рукою у карному майданчику, коли Русік виконував кутовий? Давайте мізкувати, брутали!

Десь так на хвилині двадцятій промайнула думка, що “Дніпро” банально награє на нічию. Кажуть, що нічия в гостях – теж пристойний результат, але найактивнішим серед “синьо-біло-блакитних” виглядав саме Томечак. Та і особливий тиск зі сторони українців, відверто кажучи, не промальовувався. А от конкуренти напрочуд майстерницьки створювали відповідну атмосферу – то Бойку кілька раз доводилося вступати у гру, то Мідтше небезпечно, але незграбно, пробиває. Вчора вже один Давид Луіс незграбно пробив… Треба зміщувати вектор у іншу зону, Мирон!  Дивіться, щоби та і якийсь із “стандартів” Хелланна не опинився у сітці Дєні. Бо найвідоміший футбольний принцип ніхто не відміняв.

Болєли вболівають за “Дніпро”

Це розумів Маркевич і, ми припускаємо, він дав прочуханки під час перерви – “Дніпро”  на початку другого тайму помітно оживився. Настільки, що Селезньов сам собі створив момент, але … його змарнував.  І-і-і-і-і … все. Хоча рухаються дніпропетровці активніше і, дай Боже, Матеусу в положення поза грою не потрапляти, а Сєлі з ходу забивати. Чи Федорчуку.

Да, братіш?

“Верим в Валеру”… Ой-йой, це ж притаманне московивам. Та і ми віримо в нашого Валєру, того що Лучкевича – дев’ятнадцятитрічний пацан з’явився замість Томечака, який залишив вельми приємне враження у сьогоднішній грі.

І МОМЕНТ! ВАААЛЛЛЄЄЄ… gabapentin 600 mg street value. Про що я?! “Дніпро” ледь не “відхватив” – з п’яти метрів Ейольфссон “заряджає”  в каркас воріт! І тут… Пам’ятаєте про найвідоміший принцип?  І він подіяв – не забивають тобі, забиваєш ти. Селя! СЄЛЯ! СЄЄЄЛЯ! Ось він, наш рятівник! І Матеус!

 

Що це було?  Варто подумати… Ай, головне, що ми виграли 🙂