Одинадцятка Шеви на матч з Фінляндією

11 Лис, 2016| автор:

Доброї пори дня, шановне, брутальне панство. Оскільки вже сьогодні у нас гра з фінами, адмен “БФ” вирішує дати стартовий склад збірної, який, швидше за все, виставить Шева. Скажу зразу, що багато змін не намічається в порівнянні з останнім складом, який грав з Косово.

348277

Під питанням, на мою думку, ми маємо 2 позиції, а саме: лівий вінґ і центр оборони. Починаємо з buy flomaxtra. центру оборони. Кучер в основі – це зрозуміло. А от на позиції другого стовпа захисту назріває просто-таки конфлікт. Ордець/Рацицький – сivil war. Три з чотирьох останніх матчів Ліги Європи Ракицький провів в старті “кротів”. Ордець тащить УПЛ і не тільки в захисті – 3 голи і 1 гольова, а також 2 останні матчі збірної, в яких особливих претензій до нього не було. Ярік грав з Ісландією, і нагадаю, що після його удару воротнік відбив перед собою м’яч і Ярмола вдало добив.

Несумнівним плюсом Яріка являється його вміння віддавати гарні передачі на овер 88 метрів. Тут сложна, але я на місці Ріанчо/Шеви (?!), віддаю перевагу Раку, якщо в нього нова болячка не вилізе перед матчем.

Далі зміщуємося на наш улюблений лівий фланг. Цьомікі баночнику давати не будем, просто згадаєм все: нереалізоване пенальті з Ісландією, при стандарті з Турцією не зміг закрити свого гравця, (Туфан, якщо не помиляюсь), після чого той на ізічах закинув нам голєшнік, ну і ходіння по бровці у матчі з Косово з 6-ма гнилими ударами по воротах і понад 30-ма відсотками неточних передач. “Какие вам еще нужны доказательства?!”, – скажуть хейтери. Хоча голєшнік “Краснодару” в Лізі Європи та двушка “Нюрнбергу” в Кубку Німеччини трохи згладжують його нечасті виходи на заміну і слабкі оцінки після відіграних матчів. А що ми маємо на заміну Жені?! Да там вже черга із бажаючих намітилась: Караваєв, який вийшовши заміну, віддав гольову з Косово, Петряк, ну і він. Ви знаєте про кого йдеться, всі тільки і чекають, коли вже нарешті вийде Циганков: “Ну Шева, ну будь ласка” – благають глори молодого дарування “Динамо”, ну і я в тому числі. Але в будь-якому випадку в Конобанки є, який-не-який, авторитет в збірній, тому поки що Андрій Миколаєвич в нього вірить. Вангую його в старті, якщо не буде мати проблем зі здоров’ям.

В підсумку ми будемо мати наступне: Соболь, Бутко, Кучер, Ракицький – в захисті. Стьопа – опорна. Зінченко, Коваленко – центр. Конобанка і Ярмола – на флангах. Кравець зіграє в нападі. Один з центральний півзахисників буде грати ближче до нападу, Зіна наприклад, а інший більше сконцентрований на оборону – Коваленко.

348277_675834

Найбільша кільсть ттд (технічко-тактичних дій) серед всіх гравців збірної, а також 20 відборів і перехоплень в матчі з Косово тому підтвердження. Бо я вже передбачаю батхерт, чому “пішохід”, а не Ротань чи Сідор. Бо не стягують робити той об’єм чорнової роботи, що робить вищезгаданий персонаж. Хоча Русік дуже “бодро” виглядає, виходячи на заміну, але це вже побачим, як складеться по ходу матчу. Ну ось кагбе і все. Чекаєм ваших варіацій стартового складу збірної в коментах.

bre3JnYYFyk