Перемога Шуста і альтернативна турнірна таблиця Кварцяного

8 Бер, 2016| автор:

Свого часу ще екс-тренер Дніпра Володимир Безсонов чітко розділяв матчі кубка та чемпіонату фразою “это совсем другой турнир, б***ь”,-  згадали сьогодні цю істину і футболісти Волині. Оскільки сьогоднішню гру і минулий домашній поєдинок і близько не можна поставити на один рівень. Можливо, ранній початок матчу наклав відбиток на біоритм господарів і вони весь перший тайм перебували у стані футбольної невагомості, адже вкрай рідко матчі за участю Волині починались о 14-й годині.

Гадаю, на іграх Волинівже можна започатковувати рубрику Привіт президенту, цього разу фанати знову підготували банер із зверненням до Палиці.

Якщо ж повернутись із трибун на поле, то варто відзначити, що вкрай претензійно матч розпочала Стальgeneric viagra usa. , раз-по-раз розрізаючи фланги господарів, на яких грали чужі футболісти, бо для Шабанова і Гуменюка позиція флангових оборонців не є рідною. Часто буває, особливо в нашому чемпіонаті, що володіння м’ячем і територіальна перевага – ще не ознака створення небезпечних моментів. Та сталевари в першому таймі напрацювали мінімум на 2-3 забиті м’ячі, але свої аргументи на це були у Шуста.

Усе, на що спромоглась Волинь в першому таймі – відмінений через офсайд гол, ніби нічого особливого, але всі ці прикмети вигадали не просто так, як виявилось пізніше. Сталь активно, подекуди відчайдушно, насідала на ворота лучан, але голкіпер волинян вперто вирішив відстояти на нуль.

Під кінець тайму красномовною фразою Віталій Володимирович дав зрозуміти, що в перерві відбудеться серйозна розмова.

У другому таймі ми побачили іншу Волинь: команду, яка хоче битись, чіплятись за м’ячі, та боротись до фінального свистка. Звісно, до вишуканого футболу ще було як до фінансової стабільності, але хоча б обриси характеру почали вимальовуватись. Гості, схоже, не розраховували на такий поворот у сценарії матчу і віддали центр поля. Серія із корнерів біля воріт Паньківа завершилась навісом-ударом Хомченка, після якого м’яч досить елегантно опустився за комірець кіперу Сталі.

Після пропущеного м’яча гості так і не прийшли до тями, розвіялась першотаймова впевненість і команда, ніби намагалась атакувати, навіть створила ще декілька гострих ситуацій біля воріт Шуста, але фортуна сьогодні повністю була на боці господарів. Заключні хвилини гри пройшли під акомпанемент контролю м’яча футболістами Волині, які в підсумку здобули вистраждану перемогу.

Доволі гаряче було на післяматчевій прес-конференції: спершу Віталій Кварцяний вигнав із зали прес-аташе, назвавши його зрадником, а згодом пройшовся по всіх журналістах.

Часто тренер лучан, не добираючи слів, висловлював хоч і вкрай емоційну, але справедливу думку. Не раз Кварцяний наголосив і на тому, що його просто ніхто не хоче чути, вгорі, всім вже байдуже в яких умовах тренується, грає, їздить на матчі команда, адже все одно вона вже доживає останні місяці.

Мене ніхто не хоче чути, взимку не дали грошей на збори, мовляв, нащо вони вам, дограємо, як є. А зараз поїдемо до Динамо нам там кинуть п’ять і я буду знов як дурень сидіти. Сьогодні зіграли за рахунок бажання, а що далі ? Команда не готова. – зазначив тренер лучан. Під кінець Кварцяний сказав, що не визнає нинішньої турнірної таблиці і “Волинь” все ще 5-та із 30-ма очками.

На фоні екстравагантного тренера господарів Ерік ван дер Мейер виглядав достатньо сором’язливо, відстрілявся загальними фразами і швидко покинув залу.

Олександр Новак, Брутальний футбол