Перша домашня перемога в Чернігові або лідери теж програють

30 Сер, 2015| автор:

“Зірка” приїхала до Чернігова доволі пафосно на супербусі, та з вже лідерським стилем гри, і це зрозуміло, бо кіровоградці йшли на першому місці, мали гарно поставлену гру і нічого не віщувало для них біди, але є одне “але”, “Десні” перемога була набагато важливіша після двох поспіль домашніх поразок.

Супер-Бус

Супер-Бус

Гра в першому таймі повністю була під контролем “Зірки”, вона на правах лідера захопила ініціативу і давала “Десні” робити тільки поодинокі, безуспішні контратаки.

В перерві на переносних воротах тренувався “чернігівський Мессі”, який пробивав дещо цікавіше, ніж гравці обох команд.

Мессі в дії

Мессі в дії

В другому таймі гра дещо вирівнялась, але всеодно мінімально переважала “Зірка”, хоч і було багато боротьби в центрі поля. Йшла 90-та хвилина основного часу, “Десна” пробивала штрафний. Чепурненко навісив у штрафну і triple s paga viagra. там легенда “Десни” – Кондратюк, майстерно підрізав м’яч в кут воріт. Нарешті чернігівські вболівальники відчули переможну ейфорію в новому сезоні!

Тренер “Зірки”: “Тяжко програвати таку гру, краще програти 3-0, чим на останній хвилині матчу 1-0″

Тренер Зірки дає коментар

Тренер Зірки дає коментар

Тренер ”Десни”: “Був дуже серйозний суперник, думаю – це найкраща команда ліги, і вони без проблем мають виходити в УПЛ. Ну а ми нарешті перемогли”

Тренер Десни дає коментар

Тренер Десни дає коментар

Коментар від БФ: ”В попередньому репорті я казав: “Десні” побажаю побільше вдачі, її дуже не вистачає… Ну а “Ворсклі” – перервати вже нічійну серію)”, і все це збулось, Ванга-стайл)

Спеціально для Брутального Футболу з ЧерніговаДенис Шапошніков

В темі: