Перша перемога під дзвін каркасу воріт

13 Сер, 2016| автор:

Від першого туру хмари згущувались над луцькою «Волинню»: заборона на трансфери, ледь не масова втеча футболістів і вкрай не втішні результати. В суперниках команда-дебютант еліти «Зірка» з Кропивницького.

Команда Литвиненка, попри намагання грати в комбінаційний футбол, а не притаманне новачкам «дир-дир», значним очковим балансом теж похизуватись не могла. Не дуже приємну тенденцію доводиться спостерігати: з кожним наступним матчем вболівальників на Авангарді стає менше і до певного моменту сьогоднішньої зустрічі здавалось, що така ж картина і надалі зберігатиметься.

Перший тайм пройшов за «зірковим» сценарієм. Гості цілком комфортно себе почували і плели атакувально-комбінаційні мережива не соромлячись. foreign online pharmacies. «Волинь» в свою чергу відповідала… нічим. За весь перший тайм лише один удар в сторону воріт «Зірки», але і удар – надто гіперболізовано прозвучить.

А от на іншому кінці поля було гаряче: Кичак в рамці воріт крутився як білка в колесі, а коли не встигав зреагувати на випади гостей в нагоді ставав каркас воріт. Мінімум тричі за перші 45 хвилин могли забивати підопічні Лавриненка, але футбольна фортуна, схоже, сьогодні була одягнена у червоно-білі кольори.

По перерві ситуація дещо змінилась, мабуть, Віталій Володимирович сказав щось на кшталт: «Камон плей, шо такоє ?!». Бо принаймні у руховій активності лучани додали. Форвард господарів, Петров, ВПЕРШЕ пробив по воротах і відразу зламався від незвички. Та куди більше уваги привернув приїзд загадкової знімальної групи на трибуни стадіону.

Як бачите до футболу їм зовсім не було діла. Аби не нагнітати кару журналістську і не ставати до лав дезінформаторів, чи того більше до лав ворогів волинського футболу, а у нас і таке буває, якщо пам’ятаєте, вказувати назву теле-шоу не буду. Ясно тільки, що це всім відомий канал. Спершу жваві телевізійники забажали знімати на фанатському секторі волинян, але позиція ультрас була категорично протилежною.

В підсумку клоунада із оплесками, та псевдо-вболіванням перемістилась на центральні сектори. Тим часом Баєнко вирішив поганяти голкіпера і в проти хід зробив скидку. Воротар навряд чи такий жарт оцінив, як і партнери, адже захисник зрізав м’яч у власні ворота. Важко тут не процитувати головного мольфара українського футболу, Мішу Кополовця, і не порадити хлопцям із Кропивницького ходу в церкву, перед КАЖДОЮ ігрою, перед КАЖДОЮ.

Щось у цьому стилі говорив і тренер переможених, а ще привітав із трьома заліковими балами лучан, та на прощання кинув погляд схожий на «ви ще до нас в Кропивницький приїдете, клоуни».

Не на диво радісним був коуч «Волині», перекинувся взаємними оплесками із представниками ЗМІ, та почав виправдовуватись. Як він сам зазначив: «Бачите, ми виграли, а я виправдовуюсь перед вами». Загалом Кварцяний акцентував на молодості і футбольній юності переважної більшості футболістів.

Дісталось щоправда Хомченку, який, зі слів тренера, використовує свій потенціал лише на 40% і не хоче грати на серйозному рівні.

І бонус з телетрансляції.

В темі: