Перше враження від жеребу: думка “БФ”

27 Сер, 2015| автор:

Пройшов жереб і ми вирішили поділитися враженнями. Про все і по-порядку.

Чи справедливо оцінювати квартет “гірників” як групу “смерті”? Знаєте, швидше 50 на 50, оскільки, по-перше, це футбол, у якому буває все, а, по-друге, топові чемпіонати лише набирають ходу і зараз ніяк не можна цілком об’єктивно оцінювати форму “ПСЖ” та “Реалу”. Мадридці вже розчаровують – гра проти “Спортінґа” виявилася настільки млявою how does cialis work for bph. та тактично безглуздою, що за всі 90 хвилин поєдинку можна було на око визначити, скільки ж важить Бенітес. Але це перша гра і, як ми вже підкреслили, все вельми туманно. З “ґалактікос”, що возиться з хіхонцями можна не те що боротися, а “виносити” в одні ворота – “Шахтар”, попри втрату лідерів, біжить і дає раду м’ячеві. Тож який тон задасть Рафа іграшці Переса, так і буде. Правда, найпалкіші фанати вже пророкують неминучу відставку керманичу, мовляв, до найближчого міжсезоння наш пузань не дотягне. Winter is coming?

“ПСЖ” теж входить у так звану “колію”, але більш рівно. А от “Мальме” у ролі “темної конячки” – ну знаєте, як то каждого року з’являються такі команди, типу АПОЕЛу чи “Лудогорця”, що “мочать” не по-дитячому. Раз у рік і палка стріляє.

Подібна ситуація і з “ДК”. От тільки “Челсі” набирає кондиції, зі стержнем, агресивніший – Моурінью – прекрасний мотиватор і навіть фактор поразок у стартових турах може наштовхнути “синіх” на боротьбу. Але краще, щоб вони були “пенсіонерами” не тільки  за прізвиськом, а й за грою. Для нас. Нехай феєрять в АПЛ. “Порту” продає, “Порту” купує… Коротше кажучи, “Порту” – це “Порту”. Кілька років тому “біло-синіх” “дракони” “надраконили” (адекватно сприймаємо вислів), але тоді чемпіоном орудував не Ребров і філософія киян була абсолютно інакшою. Та і виступи тріумфатора УПЛ гріють душу. А як інакше?

Якщо підсумувати, то для нас буде складно, але аж ніяк не критично. З вірою у перемогу.


  • http://vk.com/id169576378 Andrew Koval

    смішні. Реал та ПСЖ не залишать від Шахтаря і мокрого місця

  • http://vk.com/id173115414 Zheka Trubay

    Реал и ПСЖ играют в атакующий футбол, что естественно на руку Шахтеру. Пока что рассуждать о жребии рано, посмотрим!