Рейтинг гравців “Шахтаря” в FIFA 16

7 Вер, 2015| автор:

Єдина офіційно представлена команда українського чемпіонату в серії FIFA на даний момент, донецький “Шахтар”, як не дивно, з’явиться і в новій частині гри. Зазнавши значних втрат в минулому трансферному вікні склад “гірників” продовжує flucomed. виглядати потужно та навіть трохи додав в порівнянні з минулим сезоном.

Єдина ланка донеччан, до якої виникають запитання, це напад. За відсутності Луїса Адріано, в стані “Шахтаря” не залишилось швидкісних форвардів, а швидкість, як ви знаєте, вирішує багато чого. Слід також відзначити повернення “додому” Едуардо та Ферейри.

Без имени-3

Частково компенсувати посередній напад може ланка півзахисту. Тут ЕА насправді постарались, піднявши майже всім загальний рейтинг та додавши навіть одного українця – Віктора Коваленка.

Без имени-4

Захист також ЕА не обділили, “апнувши” всіх беків. Повернення в FIFA Азеведо має дещо зіпсований присмак – ще в двадцятій частині футбольного симулятору (FIFA 13) бразилець мав аж п’ять зірок фінтів(Skill Moves), зараз – тільки 4, що також непогано, як для захисника.

Без имени-5

Воротарів також підвищили в рейтингу. Тепер і Канібалоцький, як і П’ятов, має золоту картку, що не може не радувати.

Без имени-6

 

Також вчора, нагадуємо, було продемонстровано рейтинг Коноплянки та 50 найкращих футболістів нової FIFA 16, яка вийде на всіх платформах 22 вересня.

В темі:
· ·

  • http://vk.com/id134408969 Роман Хороб

    де ордець?

  • http://twitter.com/medor80 Anatoliy Nikolaychuk

    непогано, але доведеться в нападі ставити когось з хавів

  • http://twitter.com/medor80 Anatoliy Nikolaychuk

    непогано, але доведеться в нападі ставити когось з хавів