Суперматч “Фіорентина – Мілан”. “Наші” знову в Італії.

23 Сер, 2015| автор:

Нарешті, нарешті «розчехлилися» європейські чемпіонати. Іноді хочеться відпочити від вітчизняних збочень над психікою у виконанні умовних “Олімпіків” та “Говерл”. Звісно, Серія А – не найкраща можливість для відпочинку, але у цьому сезоні він набув нового сенсу для українського вболівальника – в Італію приїхали Калініч та Луїс Адріано. Звісно, це не Коноплянка, але легіонери для нашого футболу знакові. І вже у першому турі доля їх звела один проти одного

8TaRJ7aCaDI

Коля у старті “Фіорентини”

Зустріч “Мілану” та “Фіорентини” у Флоренції цікава не лише “екс-УПЛівцями” (хоча, включив я гру саме через них). У россо-нері з’явився співвласник – Бі Таубол – і нові кошти, за які клуб придбав Бакку, Адріано, Романьолі і Бертолаччі (готуються покупки Баллотеллі та Ібри). До цього додаємо нового алленаторе “Мілану” – Сінішу Михайловича, який у минулому сезоні давав усім прикурити у Генуї, а сьогодні прибув на стадіон імені Артема Франка (чи то пак «Артеміо Франкі»), де відіграв і “відалленаторив” не один класний рік. Приїхав він у якості коуча суперклубу, який розіграє цьогорічне Скудетто – принаймні, на думку ще існуючих шанувальників Серії А.

278784

А ось і наш улюбленець “в полосатом купальнике” (точніше – в футболці). Фото – goolfm.net

Реальність виявилася інакшою. “Мілан” представ перед нами все тим же невдахою, яким був і в минулому сезоні. Все та ж бідна та безідейна гра, все ті ж примітивні атаки та дурні помилки. Виправданням для Сініши може бути досить молодий склад – не дивлячись на помпезні покупки, ключові позиції виглядали занадто несолідними. Центрбекам Романьолі та Елі всього лише 20 і 21 роки відповідно.

Де тонко – там і рветься. На 37 хвилині Родріго Елі заробляє другу жовту (другу, Карл!), а Маркос Алонсо майстерно виконує стандарт. Диво-гол – таке треба ставити «на репіт». 55 хвилина – і Романьолі фолить на Ілічічі у своїй штрафній. Пенальті! Ну і, звісно ж, гол Ілічіча (хоча Дієго Лопес майже врятував). Далі про матч вже можна мовчати. “Фіора” підсушувала гру, а Мілан був просто мертвий. Відчувається, що у складі россо-нері немає достойного «треквартісти» (виправдання цьому могла бути заміна Хонди після вилучення Елі, але але але…). Треба відмітити, що якби не Дієго Лопес, то рахунок міг бути і 4:0. Але зупинилися на 2:0. Фіалки довели гру до логічної перемоги.

278979

Після переможного голу. Фото – reuters.com

Тепер про солодке – про дебют Калініча та Луїса Адріано. Нікола виглядав досить залежним форвардом, але коли отримував м’яч після класних відкриваннь, то показував клас. Так було на 20-й хвилині, коли він залишив у дурнях центральних захисників “Мілану” і вийшов 1 на 1 із Лопесом – іспанець врятував. Проте, більшу частину why is viagra so expensive. гри Нікола провів без круглого, хоча і багато старався, а головне – не гальмував гру. Маємо надію, що хорват таки заграє у Флоренції.

Інший герой УПЛ свій матч відверто провалив. Також будучи активним, він зафейлив усе, що тільки можна. До українських ляпів йому ще далеко, але все рівно – дуже слабенько як зі швидкістю, так і за думкою. У виправдання Луїсу можна відмітити, що Карлос Бакка відіграв так само

2:0 – дебютна перемога Павла Соузи у Серії А на чолі “Фіорентини”. Все по ділу. “Мілану” ж прийдеться ще довго працювати, хоча це і висновки лише по 1-ому туру. А поки що – вітаю із відкриттям Серії А, сеньори!

Михайло Юхименко, Брутальний Футбол