УПЛ. Рубка дня. “Іллічівець” – “Карпати”

2 Тра, 2015| автор:

Сьогодні дно турнірної таблиці УПЛ “Іллічівець” приймав   команду з міста Лева “Карпати”, яка тільки вилізла з дна, у Дніпропетровську на стадіону “Метеор”. Хочу сказати пару слів про аншлаг на стадіоні. Сьогодні матч туру відвідало аж 83 вболівальники з урахуванням футболістів обох команд, тренерів, менеджменту та лікарів.

Безымянный
Але якщо серйозно, то на секторі “Карпат” було біля 100 фанатів. Респект їм за такий виїзд!

EgGzM-MyAW4
З перших хвилин їх було чути дуже чітко. Навіть того одного, який заряджав всю двіжуху.

Матч розпочався і обидві команди розуміють, що їм потрібно сьогодні перемагати, бо перша ліга вже плаче за ними. Не можуть не тішити моє око українці, яких у сьогоднішній заявці 37 із 38 футболістів. Дуже гарно продовжують співати ультрас команди зі Львова. Час від часу пролітає: Зіґа – ой, Заґа ой, Зіґа-Заґа, Зіґа-Заґа йо-йо-йо, але то таке (с) до речі, Мирон Богданович Маркевич спостерігає за матчем з віп-ложі.

Час від часу  на моніторі з’являється реклама горілки “Медофф” – це дуже актуально, такий серйозний футбол без 100 грам дивитись не можна. Пройшло вже більше двадцяти хвилин матчу, поки що без моментів. І це чемпіонат України, префесіонали йоба**врот. Знаєте, я граю за команду дрогої ліги на район. В нас цікавіший футбол, їй Богу. В каждому матчі, як не перелом то бійка, раз через раз швидка приїзджає з самого Калуша. Але давайте не будемо. Дивимось далі.

Хм, чим далі тим цікавіше, мене вконтакті лайкнула незнайома мені дівчина зі Львову. Поки у нас закрутився віртуальний роман, то я пропустив сім хвилин матчу, але настільки я зрозумів, там не відбулось нічого цікавого. 0:0 і жовта картка Пластуну – Ігор не може без грубого фолу. Другу п’ятнадцятихвилинку взяли під свій контроль господарі, першою ж володіли гості.

Нагадаємо, що у попередньом турі “Карпати” у домашньому матчі розгромили (4:1) “Олімпік”, а “Іллічівець” мінімально (0:1) поступився “Дніпро”

“Червону руту” затянули фанати. Співав разом з ними і я.

Безымянный
Вацко також вважає, що цей матч окраса сьогоднішнього ігрового дня. Навіть бокс поставив на другий план.
LLhtNIVCTS0

Перший тайм підходив до свого логічного завершення. Ви подумали, що про Маркевича я написав просто через слова “але то таке” ? Та ні. Брутальний футбол подає тільки правдиву інформацію. Богданович там де і був, у віп-ложі.

Безымянный

Другий тайм розпочато. Поїхали!
“Карпати” продовжують грати без форварда. На монітор знову вибиває рекламу, цього рзу вже  “Паріматч”, мабуть  пацани поставили на ТМ 2.5.
Тихо, тихо в нас ГОЛ, Гринь виводить господарів вперед. 1:0. Захист “Карпат” звичайно на “уровнє”.Пластун боровся, всі решта просто дивились на те дійство.


Зелено-білих заробили штрафний, але по міміці Голодюка і Кожанова можна побачити, що нічого з того не йде. Перший пробив прямо у руки голкіперу.
Безымянный

Через п’ять хвилин знову Голодюк мав можливість забили. Олег пробив головою після подачі з кутового, лічені сантиметри спасли господарів.
Цікавий момент стався на 64-й хвилині. Якись хлопчик з трибуни зарядив до фанів “Карпат” “Слава Україні, Слава Нації, Україна” (тричі), на що ті відповіли в один голос: “Героям слава, Смерть ворогам, Понад усе!”

Хороший момент у “Іллічівця” знову protonix 20 mg buy. Гринь мав можливість забити, але після його удару головою, Роман Мисак виручає свою команду та записує у свій актив сейв. Гості тиснуть і тиснуть на ворота господарів. Вісімдесят хвилин футболісти “Карпати” стояли пам’ятником, а тепер коли залишаються лічені хвилини до кінця зустрічі, то почали трохи бігати. Три хвилини додає арбітр. Футболу сьогодні ми так і не побачили – це позор. Після такого, я не зможу дивитись АПЛ.

_HxBPGzSo9k