Хто поступиться місцем Ярмоленку в “Челсі”

9 Чер, 2015| автор:

Настав час феєричних трансферних домислів, нісенітниць та байок. Останнім часом у пресі побутує думка, що головний тренер “пенсіонерів” Жозе Моурінью отримав фінансовий карт-бланш у розмірі 50 мільйонів євро, аби змусити переїхати до Лондону Іґуаїна та Ярмоленка. Звісно, конкуренція у стані чинного чемпіона Англії вельми висока і місце у стартовому складі нікому не гарантується.

Однак, як зазначає sportanalytic.com, “Челсі” не покладає особливих надій на Хуана Куадрадо, який опинився на “Стемфорд Брідж” взимку.  Колумбієць вважається мало чи не найголовнішим трансферним провалом, тому може незабаром повернутися до улюбленої ним Італії, а саме на орендних умовах до “Інтера”. До того ж Манчіні матиме право викупити хавбека за 25 мільйонів євро. Можливо хавбеку місце саме там?

Тож, якщо такі трансформації і відбудуться, то Ярмола estrace. дістане непогані перспективи. Знову ж – якщо! – адже достеменно невідомо чи справді українець має хоча б умовну пропозицію від команди Романа Абрамовича. Бо до “Челсі” “сватають” і Косту, і Тейшейру, і ще півсвіту.

А от експерти стверджують, що Хуан, як мінімум, перебуватиме у столичному клубі до зими. Побачимо. Так чи інакше – Андрій налаштований піти.