Тетяна Настенко – “Міс БФ Лютий 2016”!

22 Лют, 2016| автор:

Сервус, брутальні! Нарешті ми разом із вами дочекались моменту оголошення офіційних результатів конкурсу “Міс БФ Лютий 2016”, який, як і в грудні, через вашу суперактивність, був завалений разом із сайтом. Тоді, якщо пригадуєте, голосування було перервано і завершили ми його наприкінці місяця. Цього разу склалась інша ситуація: сервер впав у самому кінці опитування, тому ми також довгий час не могли дізнатись, хто ж переміг, адже “рубка” йшла” голос в голос”. Перемога виявилась драматичною: Тетяна Настенко отримала перевагу лише в 21 голос над Надією Косибою, яка рівно рік тому заволоділа титулом “Міс БФ Лютий 2015”. Це лише підтверджує теорію про те, наскільки важко вигравати конкурс вдруге, хоч і з перервою.

Перші, ніж перейти до інтерв’ю з новоявленною міс, зазначимо, що учасниці можуть завантажувати фото в альбом “Міс БФ Березень 2016”. Уже на початку наступного місяця голосами наших читачів, ми оберемо нову футбольну красуню України.

А тепер знайомтесь, любіть, поважайте і надсилайте цьоміки – Тетяна Настенко, “Міс Брутальний Футбол Лютий 2016”.

Настенко

– Привіт, Таню! Щиро вітаємо тебе зі складною перемогою. Хочемо одразу презентувати твою скромну персону нашим читачам. Тож розкажи нам, звідки ти і де навчаєшся.

– Дякую вам! Чомусь більшість rx one. людей вважають, що коли я вболіваю за “Динамо” Київ, то я проживаю в Києві. Але це зовсім не так. Зараз я навчаюсь і проживаю в місті Тульчин. Це невелике місто, але тут дуже багато обдарованої молоді, адже навчаюсь я не в простій “бурсі”, як всі звикли казати , а в Тульчинському училищі культури.

– Тобі лише шістнадцять. Яку частину твого життя займає футбол і, власне, як давно і з чого саме почалась любов до “Динамо”?

– Футбол відіграє дуже важливу роль в моєму житті. Для мене це не просто гра, як для більшості дівчат. Футбол – це моє життя. Я вболіваю за “Динамо” Київ вже протягом шести років і впевнена, що і надалі буду всім серцем підтримувати своїх біло-синіх улюблеців.

Моя любов до футболу розпочалася доволі банально. По телевізору не було нічого нормального, тому я вирішила подивитися футбол. Ох, тоді я ще не знала, що саме після цього матчу футбол стане невід’ємною частиною мого життя. То був матч “Шахтар” – “Динамо”, в якому динамівці поступилися донеччанам з рахунком 2-1. Незважаючи на поразку, я знайшла в цій команді частину себе. Я не знаю, як це пояснити, але я відчувала себе частиною команди. Після цього матчу я почала цікавитися футболом і намагалася не пропускати жодного матчу цього легендарного клубу.

– Як часто можна побачити тебе на матчах ФКДК?

– На жаль, в мої 16 батьки мене не відпускають їздити на матчі “Динамо”, тому на матчах буваю рідко. В моїй родині я одна люблю футбол, тому їхати разом зі мною на матч ніхто не збирається. В 14 років я відвідала свій перший матч “біло-синіх”. То був для мене не просто день, а мій день народження. І це був найкращий подарунок в моєму житті. Відтоді я взяла собі за традицію кожен день народження святкувати на стадіоні зі своєю другою родиною.

– Чи відвідує Тетяна Настенко фан-сектор київського “Динамо” і як ставишся до дівчат, що підтримують команду на секторі ультрас?

– Сама я фан-сектор відвідала лише один раз, але перед цим вивчила всі заряди та пісні, щоб почувати себе комфортно. До таких дівчат, що приходять лише пофотографуватись і покрасуватися ставлюся негативно.

тетяна настенко

– Довелось в досьє про тебе прочитати, що ти хотіла б стати журналістом. Це на рівні хобі чи є таке у серйозних планах?

– Оперативно ви (сміється). Так, я дійсно хочу стати журналістом. Щодо цього в мене великі плани. В наступному році буду поступати в Київ та нарешті здійснювати свої найзаповітніші мрії, які пов’язані напряму саме з цим містом.

– Як можеш оцінити свої знання у футболі? Слідкуєш за світовими новинами?

– Не можу назвати себе експертом, але за світовими новинами слідкую.

– Якими ще видами спорту захоплюєшся? Можливо, сама у щось граєш чи маєш досягнення? Чи граєш лише на нервах?

– Раніше грала футбол, але зараз не граю із певних причинах. Не хочу про це говорити.

Взагалі я багато чим захоплююсь і намагаюсь всебічно розвиватися. Я дуже люблю співати, писати вірші та читати різноманітні цікаві книги.

– У ролі моделі себе не уявляла?

– Я як і більшість дівчат дуже люблю фотографуватись.Нещодавно отримала запрошення на фотозйомку від журналу Nargis. Можливо, колись і стану фотомоделлю, мрії мають властивість здійснюватись. Побачимо, як складеться доля, не люблю заглядати наперед.

– Твої фото можна побачити в багатьох спільнотах сайту ВКонтакті і не лише. Ти – Міс “Динамо” Київ-2014. Чому вирішила взяти участь ще і в Міс “БФ”?

– Взяти участь в Міс “БФ” мені запропонував Тангер (усміхається), який є моїм другом. Трішки піару. Я залила своє фото в альбом, але чомусь була впевнена, що програю. Тому я дуже зраділа і здивувалась цій перемозі, адже суперниці були дійсно гідні звання “Міс “БФ” Лютий”.

Настенко

– А тепер головне питання на уточнення і продовження піару. Хто такий Тангер?

– (Сміється). Тангер – це мій друг, який часто пропонує на “БФ” свої меми. Саме він запропонував мені взяти участь у цьому конкурсі і я дуже йому за це вдячна. Це людина, яка вірила в мене з самого початку і до кінця, навіть тоді, коли здавалося, що шансів на перемогу не було. Він сказав, що хоче пропонувати пости на БФ, де на аватарці буде моє фото (сміється).

– Можеш йому передати, щоб підготував на завтра 88 мемасів в запропоновані. Як давно підписана на наш проект і що взагалі думаєш про нього? Можеш не соромитись сказати щось хороше або висловити нам своє “фе”. Нам не звикати.

– На ваш проект підписана ще з 2012 року. Мені дуже подобається ця група. Навіть коли зовсім немає настрою, то я знаю, що можу зайти і з легкістю підняти його за допомогою смішних і актуальних мемів від “БФ”.

Звичайно, є багато диванних експертів, які поливають брудом всіх і все. Такі завжди були і будуть. Не слухайте їх, ви класні, продовжуйте в тому ж дусі радувати нас своїми жартами.

– Насамкінець маєш можливість подякувати усім, хто за тебе голосував.

– Хочу подякувати всім, хто вірив в мене та мої сили. Ваша підтримка була і є для мене на вагу золота. Мені дуже приємно, що ви віддали свій голос саме за мене. Ще раз дякую, сонечка. Всім добра і мирного неба над головою.