Ауріка Томша – Міс “БФ” Травень 2016

18 Тра, 2016| автор:

Після весняних дублів Дарини Биховченко та Надії Косиби, яким вперше в історії конкурсу вдалось виграти титул “Міс БФ” по два рази, настала черга дебютантів. Читачі “Брутального Футболу”, які взяли участь в голосуванні, одразу на ура сприйняли нові обличчя. Тож цілком закономірно, що основна боротьба розгорнулась між Аурікою Томшею та Анною Душиною. З майже 900 осіб, що взяли участь в голосуванні на сайті, 194 читача віддали перевагу Ауріці, яка випередила на 30 голосів свою переслідувачку, здобувши перемогу в конкурсі з першої спроби.

Тим часом, уже на повному ходу іде набір учасниць на конкурс “Міс БФ Червень”. Для того, аби отримати титул найкрасивішої футбольної вболівальниці місяця в Україні, достатньо завантажити своє фото в наш альбом у спільноті ВКонтакті. Вже на початку наступного місяця розпочнеться голосування на сайті.

А тепер настав час знайомитись з нашою переможницею. Вітайте Ауріку Томшу – “Міс БФ Травень 2016”.

FteQXzYrrew

– Привіт, Ауріко! Вітаємо тебе з перемогою! Будемо знайомити тебе з нашим читачами. Розкажи звідки ти, де вчишся, чим хочеш займатись у найближчому майбутньому, про свої зацікавлення…

– Дякую за вітання!Я з міста Коростеня Житомирської does cialis really work. області, навчаюся в Коростенській міській гімназії. В найближчому майбутньому я планую закінчити школу та вступити до вищого навчального закладу , але ще не обрала до якого. Моїм хобі є танці, ходжу до танцювальної студії “Forma”, де займаюся черлідингом. У нашому місті проходять турніри коростенської Бізнес-Ліги з футболу , де я разом з групою підтримки підтримую наших футболістів на матчах та вболіваю за свої улюблені команди.

– В тебе доволі екзотичні ім’я та прізвище. Маєш якесь цікаве іноземне коріння?

– Так, я українка , але мій тато з Молдови , звідти й моє ім’я та прізвище, а назвали мене в честь тітки.

– Яке місце в твоєму житті посідає футбол?

– Футбол в моєму житті займає важлие місце. Мені цікаво спостерігати за матчами, у нас в місті я не пропускаю майже ні однієї гри усіх команд.

– Коли ти почала цікавитись футболом? За яку команду вболіваєш? Чи відвідуєш футбольні матчі (пригадай перший матч, на якому побувала чи переглянула.

– Футболом я почала цікавитися приблизно рік тому, коли вперше вийшла танцювати на футбольне поле у групі підтримки на турнірі у себе в місті. Я вболіваю за Динамо та Манчестер Юнайтед, а у своєму місті за команди Мотор та Зоря.

CSJbcecX2is

Вперше я побувала на матчі фан-клубу Динамо проти команди Моноліт у себе в місті і відтоді не пропускаю майже жодного матчу будь-якої команди.

– На конкурс ти виклала фото у формі Мотора…

– Як я вже казала, у нас в місті проходить турнір коростенської Бізнес Ліги, де приймають участь всі бажаючі футболісти. Ліга Джуніор – турнір між командами хлопців, що ще вчаться у школах. Однією з команд, що приймають там участь – стала команда Мотор.
Це одна з моїх улюблених команд, адже у ній грають мої близькі друзі та однокласники.

Dfy4KrtKUwQ

– Ти з першого разу виграла конкурс Міс БФ. Багатьом ця вершина не підкорюється місяцями. Як давно ти дізналась про наш проект і про конкурс? Чому вирішила взяти участь?

– Я сфотографувалася у футбольній формі, а мій однокласник запропонував мені викласти фото в одну з футбольних груп.
Так я знайшла групу Брутальний Футбол, де побачила, що тут проходить конкурс Міс БФ , тому вирішила ризикнути прийняти участь і скинула своє фото.

– Насамкінець можеш подякувати усім, хто за тебе голосував.

– Я щиро вдячна, мені дуже приємно, хочу подякувати усім, хто мене підтримував!