Дарина Биховченко вдруге стала володаркою титулу “Міс БФ”!

30 Бер, 2016| автор:

Вболівальниця київського “Динамо” стала першою дівчиною за три роки існування конкурсу “Міс Брутальний Футбол”, якій вдалося другий раз виграти народне голосування і разом з тим титул найкрасивішої дівчини місяця. При цьому варто зазначити, що свій перший конкурс Дарина Биховченко виграла відносно недавно – у серпні 2015 року. І ось через 7 місяців черговий тріумф.

Зауважимо, що голосування в конкурсі “Міс БФ Березень 2016” проходило дуже рівно. Всі учасниці йшли одна за одною з невеликим відривом і тільки майбутня переможниця від початку опитування отримала невелику фору, яку в результаті наростила і зберегла. В підсумку Marina Levandovskaya програла 74 голоси Дарині Биховченко.

А перед нашим традиційним міні-інтерв’ю з переможницею (“міні”, тому що більше про Дарину ви можете дізнатись із нашого першого матеріалу), додамо, що наші красуні можуть додавати свої фото в альбом “Міс БФ Квітень 2016”, адже за декілька днів розпочнеться голосування за звання найкрасивішої дівчини другого місяця весни.

А тепер вітаємо двічі короновану “Міс БФ” – Дарину Биховченко!

Дарина Быховченко

Дарина Быховченко

– Похвались нам, що у твоєму житті нового трапилось від серпня минулого року, коли ти вперше стала Міс “БФ”?

– В cheap cialis 40 mg. особистому житті багато чого змінилось, але як кажуть: “Личное не должно быть публичным”.

– Чому вирішила взяти участь саме у березні, адже пройшло зовсім небагато часу від твого першого тріумфу?

– Навіть не знаю. Якось зайшла на “БФ” і мені раптово захотілось взяти участь, але я чомусь не розраховувала на перемогу навіть.

– Чимось відрізнялась ця перемога від першої?

– Я взагалі забула, що я кудись своє фото кидала і коли ти мені написав, що я вдруге взяла звання Міс “БФ”, я була в приємному шоці. Перший же раз я все пам’ятала і контролювала (сміється).

yxnCM4Ugl10

– Зараз проходить конкурс на співведучу програми “Великий Футбол” під час Євро-2016. Подаватимеш заявку?

– Ну взагалі, якщо чесно, то хотіла. Зараз сумніваюсь, але все може змінитись. Сидіти з Лєоном за одним столом і стримуватись, щоб не вгріти його по фейсу чимсь важким, мабуть, дуже важко.

– Резюме , в якому вказано, що ти двічі “Міс Брутальний Футбол”, дало б автоматичну перевагу над конкурентками. В цілому, як оцінюєш свої знання у футболі? Ну от, наприклад, Гармаш на лівому фланзі півзахисту – норм, як на тебе?

– Можливо. Я не хвалюсь своїми знаннями. Те, що знаю, то знаю. А Гармаш зараз взагалі ніякий.

– Оскільки ти уже виграла конкурс, і згідно з правил, в цьому році у нас точно ще одного інтерв’ю не буде, таке питання – які в тебе очікування і прогнози на кінець сезону – в УПЛ, єврокубках, і, звісно, на Євро?

– Відповім коротко: УПЛ – “Динамо” візьме чемпіонство, єврокубки – “Динамо” випало, а тому прогнози давати не буду. Євро – розвиток подій може бути будь-яким і тому я бажаю успіхів нашій збірній.

– Можеш подякувати усій своїй відданій публіці, яка знову коронувала тебе в нашому почесному конкурсі, чогось їм побажати.

– Ну що ж, любі мої, дякую вам. Успіхів та наснаги!