“Міс “БФ” Жовтень 2016″: голосуй!

29 Жов, 2016| автор:

Як швидко збігають роки і ми старіємо, можна помітити  на прикладі конкурсів Міс “БФ”, які миттю generic viagra for sale in the usa. пролітають місяць за місяцем і рік за роком. Ось і третій сезон одного з найпопулярніших батлів серед дівчат в Україні добігає свого завершення.

Так, ми старіємо, але це точно не стосується дівчат з Міс “БФ”, які тішуть нас своєю красою. У жовтні маємо дев’ять перетенденток на титул. Втім, про них ми поговоримо дещо пізніше. А зараз традиційно згадаємо правила конкурсу для наших ньюфажиків.

Отож. Участь в конкурсі може взяти кожна підписниця спільноти “Брутальний Футбол”. Для цього їй необхідно зробити заявку, завантажити своє фото в альбом у пабліку. Конкурс “Міс БФ” – індивідуальний. Після цього, на початку місяця стартує відбувається кількаденне голосування на сайті, а фотографії учасниць розміщуються в новині, в залежності від кількості набраних лайків у альбомі (фото дівчини, що набрала найбільше вподобайок, буде знаходитись в самому кінці). Переможниця отримає ексклюзивні подарунки від проекту, а її фото прикрашатиме аватар нашої брутальної общини. Розповсюджувати голосування серед друзів, знайомих, у групах вболівальників у соцмережах дозволяється. Накручувати голоси за допомогою різноманітних програм-ботів забороняється. В такому випадку учасниця буде дискваліфікована, адже наша система дозволяє бачити, звідки надходять голоси. Участь у конкурсі можуть брати міс місяців попередніх років (2013, 2015). В рамках одного календарного року можна отримати титул “Міс БФ” тільки один раз. Обов’язковою у фото має бути присутність футбольних елементів, в іншому випадку фото видаляються з альбому.

І нарешті до голосування. Нижче ми розмістили фото дев’яти номінанток на звання найкрасивішої футбольної вболівальниці місяця. Світлини дівчат опубліковані відповідно до їхнього рейтингу (чим нижче фото учасниці – тим вищий її рейтинг за результатами отриманих вподобайок в альбомі ВКонтакті). Опитування триватиме до 23:00 31 жовтня. Залишаємо вас із нашими красунями і бажаємо зробити вам правильний вибір.

Оля Конецька

Оля Конецька

Таня Бубырёва

Таня Бубырёва

Алёна Олейник 8

Алёна Олейник

Viktoria Overchuk

Viktoria Overchuk

Аліна Хміляр

Аліна Хміляр

Дарина Маневич

Дарина Маневич

Александра Любомир

Александра Любомир

Marina Yurova

Marina Yurova

Марія Мельник

Марія Мельник

Хто найдостойніший звання Міс "БФ" Жовтень 2016?

  • Аліна Хміляр (36%, 766 Голосів)
  • Александра Любомир (34%, 726 Голосів)
  • Marina Yurova (12%, 263 Голосів)
  • Дарина Маневич (8%, 165 Голосів)
  • Viktoria Overchuk (3%, 55 Голосів)
  • Марія Мельник (3%, 53 Голосів)
  • Алёна Олейник (2%, 38 Голосів)
  • Таня Бубырёва (1%, 31 Голосів)
  • Оля Конецька (1%, 15 Голосів)

Кількість голосів: 2 112

Loading ... Loading ...