“Міс БФ Серпень 2015” обрано Дарину Биховченко!

7 Сер, 2015| автор:

Впевнено, спокійно, чисто і, щонайголовніше, красиво завершився улюблений конкурс українських футбольних бруталів у серпні, в якому з-посеред десяти дівчат, ви віддали перемогу одній.

Після напружено-скандальних голосувань, коли перемога одній з учасниць діставалась на останніх секундах (лойс від “Жиліни”), взаємних звинувачень конкурсанток у накрутці голосів (а от цього не потрібно робити, бо ми слідкуємо за прозорістю), у серпні все відбулось спокійно, що аж незвично для конкурсу “Міс БФ”.

“Тягатись” на рівних з майбутньою переможницею змогли дві учасниці – Kate Olinichenko (121 голос, 3 місце) та Анастасія Брик (132 голоси, 2 позиція). Тріумфаторка ж зірвала глядацький куш у 227 голосів (що становить більше третини – 35% голосів), чим заслужила право бути обличчям “Брутального Футболу” у серпні, а також на фірмові подаруночки від “БФ” і, звісно ж, право на професійний фотосет.

Для того, аби повторити досягнення Дарини Биховченко, вам, наші чарівні бруталки, потрібно завантажити фото в альбом “Міс БФ Вересень 2015” у нашій спільноті Вконтакті, і виграти на початку наступного місяця голосування на сайті.

А тепер переходимо до знайомства з Дариною, яка в інтерв’ю “Брутальному Футболу” розповіла про себе і нелегкий шлях до перемоги в конкурсі. Тож вітайте її – Дарина Биховченко, “Міс БФ Серпень 2015”!

TRqPM1983sA

– Наше традиційне перше питання, яке є тестом на пункт 4 статті 154 Кримінального Кодексу України: скільки тобі рочків, де навчаєшся і чи працюєш?

– Мені 18 років. Навчаюсь в прекрасному НПУ ім. М.П. Драгоманова на логопеда (логопед – це педагог, який реалізує необхідні методики для усунення дефектів мовлення). Перейшла на 2 курс. Також працюю волонтером Susy Production.

– Тест пройдено, можна продовжувати інтерв’ю. Susy Production – що це за двіжуха і які ти функції як волонтер там виконуєш? Ну, і власне, логопед – чому обрала саме таку майбутню професію?

– Susy Production – організація, яка займається організаційними питаннями на концертах гурту “Океан Ельзи” та на сольних проектах Вакарчука.

дарина биховченко

Таку професію обрала, тому що люблю дітей. Логопедія – це корекційна педагогіка, а тому я можу дітей не тільки навчати, а ще й допомагати їм, коригуючи їхні дефекти мовлення.

– Із самим Славком знайома, можливо?

– Особисто ні. Волонтери тісно не спілкуються з учасниками групи, на жаль. Звичайно, що хотілось би підійти і сказати: “Еййй, чуваак, привіт, як справи?” Але ні. Там все дууууже серйозно.

– Як і коли у тебе розпочались стосунки із футболом? Пригадуєш свій перший матч?

– Футбол в моєму житті ще з дитинства. Тому перший матч не пам’ятаю (сміється). Мій тато вболіває за «Динамо» Київ вже 28 років. В молодості він ходив на сектор, а коли подорослішав став «кузьмою» (сміється). Інколи він брав мене з собою на матчі, але тоді мені подобалось тільки те, що можна було поїсти попкорну (сміється). Я подорослішала. Десь з 13-14 років я почала цікавитись грою, правилами гри, гравцями. Тато мені багато чого розповідав та пояснював. Ходила на матчі і з татом, і з друзями. Зараз буває таке, що й сама ходжу на стадіон.

дарина биховченко1

Футбол став частиною мого життя. Футбольна атмосфера, точніше атмосфера на стадіоні, це те, від чого можна отримувати кайф. Вже в 17 років у мене було 2 виїзди, від яких повно яскравих вражень і я вдячна тій людині, яка мені подарувала ці враження.

– На фан-сектор ходиш? Якщо ні – то чому?

– Ні, не ходжу. В своєму житті на фан-секторі я була тричі. Мені сподобалось, але, поспостерігавши за іншими дівчатами, я зрозуміла, що нам, дівчатам, там не місце. Ми не віддаємось цій справі так, як віддаються хлопці. Але це особисто моя думка.

– Як гадаєш, що змушує більшість дівчат іти на сектор?

– Можна я не буду це коментувати? Боюсь, що багато негативних відгуків буде (сміється).

– Звісно. Чим займаєшся у вільний час?

– Читаю, гуляю з друзями, займаюсь в тренажерному залі.

– Писати не пробувала? Зокрема, на футбольну тематику?

– Хотілось би. Досвід а-ля журналіста є, але можливості писати, саме на футбольну тематику, немає.

11800631_807373249382010_325275634819185277_n

– Не таємниця, що твої фото можна побачити у багатьох футбольних пабліках. Маєш амбіції стосовно модельної кар’єри? Чи суто “себе показати і суперниць потролити”?

– Моя модельна кар’єра почалася і закінчилась в один день минулого літа (сміється). Суперниці тролять мене, а я їх (сміється).

– “Один день модельної кар’єри Дарини Биховченко. Як це було”. Розповідай.

– Мені запропонували навчатись в одному з найкращих модельних агентств України. Про це я розповіла тільки батьками, які дуже зраділи з приводу цього. Своєму найкращому другу (який тоді вважався моїм хлопцем) я нічого не сказала. Приїхала в агентство з портфоліо і в бойовій готовності. Мене зустріли, показали одній дуже відомій українській моделі, вона мене зацінила. Ми обговорили певні деталі і я мала наступного дня приїхати з документами та батьками, щоб мене офіційно зареєстрували та надали право навчатись. plavix 75 mg price canada. Ввечері я вирішила поділитись цією новиною зі своїм другом-хлопцем, який не дуже зрадів. А точніше він був сильно розлючений через це. Почав кричати на мене і сказав, що якщо я займусь модельною справою, то він просто не буде зі мною спілкуватись і навіть знати мене в подальшому не захоче. Звичайно, що відносини з цією людиною для мене були важливішими за модельну кар’єру, тому мені довелось відмовитись від навчання. Ось так.

дарина биховченко 2

– Омеге. Якщо буде ще один шанс, використаєш його цього разу?

– Використаю.

– Конкурс “Міс БФ”. Не вдалося тобі взяти його з першої спроби, потім була пауза… Але в останній момент таки вирішила взяти участь у серпні. Чому? І де гуляла перед цим декілька місяців?

– Мабуть, швидко здалася, але потім психонула і вирішила підкорити всіх (сміється). Де гуляла? Цікаве питання. Травень – підготовка до сесії, червень – сесія, липень – відходила від сесії і в кінці вирішила взяти участь в конкурсі від “БФ”.

Дарина биховченко збу

– Як давно ти підписана на проект, чи слідкуєш за нашими новинами? Чи все обмежується конкурсом?

– Ее, ні! На “БФ” підписана дуже давно, що вже й не пам’ятаю з якого часу. Здається, якщо я не помиляюсь, з часів Євро-2012. У вас завжди були дуже вдалі жарти. Ось за це я люблю “БФ”.

– Багато хто каже, що “БФ” від того часу “скатілся”. Чи погоджуєшся з ними?

– Хто це таке каже? Навпаки, ви дуже виросли. Поєднуєте і жарти, і найцікавіші та найсвіжіші новини. Цього ніхто не робить так, як робите це ви. Немає подібних, бо ви – найкращі.

дарина биховченко динамо київ

– Шах і мат, хейтери (с). Спасибі тобі за відверте інтерв’ю. Ще раз вітаю з перемогою, приємно, що такі достойні дівчата виграють конкурс міс на “БФ”. Можеш подякувати усім, хто тебе підтримав.

– Дякую всім за підтримку. Мені дуже приємно. Бажаю вам щастя та миру.

В темі: