Єлизавета Лихолат – Міс “БФ” Вересень 2016!

4 Жов, 2016| автор:

Не так часто дівчата отримують перемогу у нашому конкурсі з першої спроби, однак коли таке трапляється, ми обов’язково це відзначаємо. Так трапилось і цього разу, коли скромна дівчина з Верхньодніпровська, яка отримала популярність завдяки своєму фото у багатьох українських пабліках, вирішила спробувати свої сили й на “Брутальному Футболі”, подавши заявку на титул вересневої футбольної красуні країни, одразу тріумфувала. У Єлизавети Лихолат було 16 суперниць, втім у підсумку їй вдалось отримати перевагу над найближчою конкуренткою у 43 голоси, що більш, ніж достатньо для того, аби вважати цю перемогу впевненою.

Rf-Hp9N0SAQ

Зауважимо, що всього в голосуванні взяли участь 1052 респонденти. При цьому у п’яти дівчат була відчутна allopurinol long term side effects. підтримка читачів – вони отримали понад 100 голосів за свої кандидатури.

Тож усім дякуємо за активність і повідомляємо, що вже в кінці цього місяця ми обиратимемо найкрасивішу вболівальницю жовтня. Чекатимемо ваших фото в нашому фотоальбомі. Ще побачимось і почуємось!