Юлія Правдюк – “Міс БФ Липень 2016”!

29 Лип, 2016| автор:

Літо – час заслужених вакацій і відпочинку, втім не на “Брутальному Футболі”, де свято і роботу уміють поєднувати одночасно. Дещо із запізненням, втім із приємністю сьогодні презентуємо вашій увазі новоспечену найкрасивішу вболівальницю липня 2016 року, яку обрали ви. Нею стала Юлія Правдюк, що здобула більшість ваших голосів (18%), завдяки чому перевершила 17 своїх суперниць.

Перед тим, як познайомити вас із Юлею, маємо анонсувати конкурс “Міс БФ Серпень 2016”, набір учасниць у який добігає кінця, адже вже наступного тижня ми розпочнемо голосування, в ході якого визначиться восьма найкрасивіша вболівальниця України у році.

А тепер привітаймо разом тріумфаторку липня – Юлію Правдюк!

Юлия Правдюк

Юлия Правдюк

– Юліє, розкажи нашим читачам декілька слів про себе.

– Мені 21 рік, проживаю в Києві, цього літа я завершила навчання в педагогічному університеті. За фахом я дитячий педагог-психолог.

– Які досягнення і у яких галузях добилась на сьогодні Юлія Правдюк? 

– Всі мої досягнення пов’язані з навчанням. Загалом, я типовий ботан. Обожнювала вчитися, до спорту відношення не мала, до футболу інтересу тим паче.

– Що тебе пов’язує з футболом?

–  Вперше подивилася з татом футбол у 7-ому класі. Пам’ятаю, це був відбір до ЧС-2010, гра нашої збірної зі збірною Англії. Мені дуже сподобалось. А з часом тато взяв мене на гру динамівців.І тут, як-то кажуть, понеслась: всі стіни кімнати в постерах, підписка на тижневик “Футбол”, відкладання коштів на виїзди. Вся моя родина перейняла моє захоплення, painkillers without a prescription. мама обожнює УПЛ, а бабуся часто повідомляє мені останні футбольні новини.

6Mc4GOgl7g8

– Тобто ти відвідуєш фан-сектор. Як ставишся в цілому до дівчат на секторах?

– Так, оскільки я з чудового, але невеликого міста Ромни, на матчі треба було їздити. Я закінчувала школу і вирішила переїхати до того міста, в якому грає моя команда. Мені було байдуже де навчатися, я б всюди знайшла себе,головне було отримати можливість відвідувати домашні матчі. Тому зараз проживаю я в Києві.

З першого приходу на стадіон, я не могла відвести очей від динамівського фан-сектору. Вважаю, що половина глядачів стежать за грою, а інша половина за шоу, яке влаштовує фан-сектор. Банери, розтяжки, заряди, піротехніка- це надзвичайна атмосфера, в яку закохуєшся одразу.

kjd9EySrh6U

Я довго не наважувалася прийти на сектор, боялась, було незручно, думала: несерйозно якось сприйметься, що дівчина, а якщо забуду заряд якийсь..? Проте, на одному з матчів просто не стримала бажання, і в перерві перейшла на фан-сектор. Побачила ,що там багато дівчат, які комфортно себе почувають. Думаю, що основною вимогою є не гендерна приналежність, а любов до свого клубу.

– Як давно ти читаєш “Брутальний Футбол” і чим він тебе привабив?

– З брутальним футболом я знайома давно, ще коли була значно менша кількість підписників. Брала участь у конкурсах, був у мене навіть один вдалий мем. З нашого футболу не гріх з любов’ю посміятися. З БФ це можна зробити.

 

В темі: