Вболівальниця “Динамо” із Донецька – “Міс “БФ” Грудень 2016″!

29 Гру, 2016| автор:

Останнє голосування конкурсу Міс “БФ” (нагадаємо, проект бере паузу на 2017 рік) видалось неймовірним: понад 7 тисяч переглядів новини і 2 тисячі респондентів,що взяли участь в опитуванні. Боротьба за віртуальну корону найкрасивішої футбольної вболівальниці місяці розгорнулась між двома учасницями – Кристиною Шатцковою та Ірою Штанько. Втім, на фініші прихильники Кристини були куди наполеглевішими: 521 голос, що становило майже третину від усіх голосів, відданих за mail order vicadin from india. учасниць.

Тож, власне, привітаймо новоявлену Міс “БФ” грудня 2016 року – Кристину Шатцкову, з якою ми записали невеличке інтерв’ю.

P8ixEVytGV0

– Привіт. Спершу хочемо дізнатись трохи про тебе. Звідки, де навчаєшся, що подобається тобі у житті?

– Привіт. Я з міста Донецька, але третій рік живу у місті Киеві. Навчаюся у школі. Обожнюю футбол та з дитинства вболіваю за “Динамо”.

– Як так вийшло, що родом із Донецька, але уболіваєш за столичний клуб?

– Мій батько вболіває за “Динамо”, тому цілком природно, що я теж стала вболівати за цю команду. Тому, коли “Динамо” приїжджало до нашого міста, ми завжди ходили на стадіон. Хоча всі мої друзі і матір вболівають за “Шахтар”, але суперечок з цього приводу у нас ніколи не буває.

– Чи хотіла б ти повернутись у Донецьк?

– Так, безумовно я хотіла би побачити своїх друзів, рідних, я за ними дуже сумую, але я вже звикла до Києва і хочу тут залишитися, до того ж мені тут дуже подобається. Але рідне місто назавжди в моєму серці.

– Як добре ти розбираєшся у футболі?

– Як для дівчини, я вважаю, що дуже добре.

4l1rkxNKyHA

 – Чи можеш назвати українського тренера, який грав в “Шахтарі” та “Динамо”?

– Сергій Ребров.

– Чи є гравець на футбольному полі від якого ти б хотіла дітей?

– Звісно, є футболіст, який мені дуже подобається. Це Златан Ібрагімович, мене захоплює його гра та харазима, але мати від нього дітей я не хочу, тому що він набагато старше за мене.

– Чому на твою думку Златан поміняв так багато клубів?

– На мій погляд гра у нових клубах, це як спроба довести, що ти завжди можеш бути першим і показати свої професійні здібності, що йому з успіхом вдається.

– А за який клуб уболіваєш за бугром?

– Звісно, це “Манчестер Юнайтед” і я дуже рада, що Златан перейшов у цей клуб.

9tvP_myhDKM

– Як оцінюєш шанси Збірної України на вихід із групи до ЧС-2018? За стобальною шкалою у відсотках.

– Я вважаю, що в нас є всі шанси і я впевнена на 90 відсотків, що ми вийдемо із групи.

– Але чи потрібно на твою думку їхати в цю країну?

– Я вважаю, що спорт повинен бути поза політикою. Навіть під час проведення Олімпіади у Давній Греції призупинялися усі військові дії.

– Дякуємо за хороше інтерв’ю. На цій стадії можеш подякувати усім людям, які за тебе голосувати та привітати їх з прийдешнім Новим роком!

– Я хочу подякувати моїм друзям, близьким і всім тим, хто віддав за мене свій голос. А також групі “Брутальний футбол”, що надали мені можливість прийняти участь у цьому конкурсі. Хочу привітати усіх з Новим роком, побажати усім щастя, миру та стабільності, і перемог улюбленій команді.

SF8i7jZRrL0

Розмовляв Василь Максимів

В темі: