Агент Паулу Фонсеки буде вести переговори щодо переходу в “Зеніт”

15 Тра, 2018|17:26

Він що, не патріот?

Пітерський “Зеніт” після звільнення Роберто Манчіні шукає нового тренера – і не оминає увагою Україну, звідки періодично черпає футбольні ресурси. Як повідомляє портал РИА Новости, новим наставником “Зеніта” може стати головний тренер донецького “Шахтаря” Паулу Фонсека.

За інформацією порталу, сприяти переходу португальця на тренерський місток пітерців буде відомий футбольний агент Жорже Мендеш. Він не є прямим представником Фонсеки, але уповноважений вести переговори з російським клубом, який non prescriptionasthma inhalers. поки що обирає між 5 кандидатами.

Раніше лунала інформація, що в послугах Фонсеки зацікавлені “Вест Гем” та “Евертон”, хоча журналісти програми ТаТоТаке повідомили з власних джерел, що Паулу на 95% залишиться у “Шахтарі”. Цьому сприятимуть невдалі переговори з європейськими клубами, кращі фінансові умови та амурна історія з прес-секретаркою Рината Ахметова.

Читайте також: Паулу Фонсека прийняв учать у зйомках ТВ-шоу “МастерШеф. Діти”

У 2016 році тренером “Зеніта” був екс-наставник “Шахтаря” Мірча Луческу, який провалився у клубі та звинуватив Роберто Манчіні у “підсиджувані” ще з часів переїзду румуна в Україну.