Артем Франков саркастично відгукнувся про вчорашні події у Дніпрі

1 Чер, 2017|14:06

Визнаний журналіст, але скандальний експеГт і “троль” Артем Франков оцінив ситуацію у “Дніпрі” і прокоментував факт зірваного матчу.

Головний редактор журналу “Футбол” Артем Франков — про невеселий фініш Прем’єр-ліги.

“Ось і завершився поки що, мабуть, найбільш багатостраждальний (тенденція, однак!) чемпіонат країни, і, гадаю, не тільки вболівальники „Динамо“ зітхнуть з полегшенням — іншим теж є над чим замислитися, а деякі зовсім так і знову зависли зі своїми командами над краєм прірви. Втім, і кияни були до неї досить близькі… Добре, давайте про щось хороше.

Скоро, скоро почнеться нова неймовірна туга й бажання хоч одним оком, хоч з матюгами, але подивитися, що вони там награють! Ну а поки — почуття досить важке, посилене порожніми трибунами на безглуздих матчах, огидною поведінкою “вболівальників” — огидною, насамперед, по відношенню до свого клубу (“Дніпро”!). До чергового сезону, в першу чергу, єврокубковій його частини — перерва у нас всього-нічого — ми підходимо із важким серцем.

До речі, більш ніж впевнений, що за безчинства на “Дніпро-Арені” ніхто не буде притягнутий і, відповідно, pharmacy 4 u. ніхто не покараний. Крім злощасного “Дніпра”, який, втім, все одно нікому нічого платити не буде.

opXu0fzdt7E

Взагалі, це нагадало родичів, які з шампанським і хлопавками вломилися в реанімацію до родича, що ось-ось помре. З чим їх і вітаю. Чисто рідні люди!” — написав Франков в традиційній редакційній колонці свіжого номера журналу “Футбол”.