“Ашан” може стати титульним спонсором “Арени Львів”

8 Чер, 2018|18:37

“Ашан Арена”.

З перейменуванням “Вереса” на “Львів” (хоча є ще один “Верес” – так, це український футбол) та його остаточним переїздом на “Арену Львів” постало питання фінансування проекту – зокрема і стадіону. Зокрема, Tribuna.com повідомляла, що стадіон може бутиперейменований у “Лімо-Арену”, підписавши контракт з холодкомбінатом “Лімо”, який належить власнику “Вереса”-“Львова”.

Екс-директор “Арени Львів” Євген Болкун, який 2 тижні тому написав заяву про звільнення, повідомив виданню Zaxid.net про можливе перейменування стадіону, назвавши ще один варіант назви.

“Комерційний відділ отримав завдання – знайти спонсора, щоб продати назву valaciclovir. на певний період – рік, два три. Ми вивчили досвід інших стадіонів, скільки це може коштувати, як це відбувається. Я думаю, що ми розробимо тендерні пропозиції і виставимо на конкурс. Це може бути холодокомбінат “Лімо”, це може бути мережа супермаркетів “Ашан”, – сказав Болкун.

Також Болкун зазначив, що ймовірним спонсорам відправили рекламний портфель пропозиції, але відповіді ще не було.

Читайте також: “Зірка” може зіграти в УПЛ замість ФК “Львів”

Хто займе його посаду, Болкун не знає. Тимчасовим виконувачем обов’язків призначено першого заступника директора Олексія Семенюка.