Браво, Федерація! Росія перехоплює українського хавбека “ПСЖ”

5 Лют, 2018|10:46

Росіяни молодці: поки наші чиновники жують соплі і рахують бабоси, їхні колеги з РФС намагаються не пропустити жодного юного таланту, який може cheap antibiotics online. в майбутньому стати футбольною зіркою. І якщо з Олександром Зінченком нам пощастило завдяки позиції як самого футболіста, так і активним діям тренера молодіжної збірної Олександра Головка, який проявив наполегливість стосовно загравання футболіста за національну збірну України, то історія з Максимом Самойловим, схоже, матиме інший розвиток і завершення.

large

В кінці грудня 2017 року інтернетом прокотилась хвиля новин про юного півзахисника “Парі Сен-Жермен”, батько якого Віталій Самойлов (вихованець київського “Динамо”) на своїй сторінці на Фейсбук розповсюдив інформацію про те, що сина викликали у юнацьку збірну Росії, попри його бажання бачити Максима у збірній України. Максим Самойлов пройшов дитячо-юнацьку школу  московського “Спартака” (його мати – росіянка), а сьогодні знаходиться в академії “ПСЖ”, де успішно виступає за юнацьку команду (забивав м’ячі в семи останніх матчах поспіль).

І ось сьогодні російська преса повідомила, що Максима Самойлова викликано до лав юнацької збірної Росії (2003 року народження), з якою він пройде збір в турецькій Антальї із 5 по 15 лютого. Це вже другий збір Максима із юнацькою збірною Росії. Батько футболіста зазначає, що готовий допомогти ФФУ усім, чим зможе, для того, аби заграти сина за збірну України. Однак, як бачимо, наразі активність та наполегливість провляє виключно російська сторона.