Букмекери з PaddyPower зобразили Путіна в образі трансвестита і за кожний гол збірної Росії на ЧС-2018 будуть вносити по 10 тисяч фунтів на ЛГБТ-рух

14 Чер, 2018|08:39

Тролінг року.

Образ Росії як країни-гомофоба (та й усієї Східної Європи загалом) – хвора тема загниваючого західного суспільства.Тепер же вона наклалася на політичну конфронтацію з російською державою, що вилилося, наприклад, у політичний бойкот ЧС-2018 з боку головних європейських політиків. Однак, ірландські букмекери пішли своїм шляхом.

Букмекерська контора Paddy Power придумала оригінальний спосіб боротьби з гомофобією в Росії. На своєму сайті вона оголосила, що буде жертвувати по 10 тисяч фунтів на користь ЛГБТ кожен раз, коли збірна Росії заб’є гол на Чемпіонаті світу. Акція букмекерів переслідує 4 завдання: а) ліквідувати упередження як на полі, так і поза ним; б) підтримати людей зі світу футболу в скоєнні камінг-ауту; в) відкрити освітні програми в школах і вузах і г) зробити аматорські команди безпечними для ЛГБТ-гравців. Крім того, Paddy Power намітила п’яту (найважливішу мету) – переконати хоча б декількох гомофобно налаштованих громадян Росії.

На цьому ірландці не зупинилися. Тепер будь-який гол підопічних Станіслава Черчесова збагатить рахунок британського глянцевого журналу для геїв – Attitude. А щоб зовсім добити російських читачів, Paddy Power розмістила в пості колаж Володимира Путіна в образі трансвестита.

Читайте також: Реклама російського ЧС-2018 з Боярським та Свєтлаковим. У це важко повірити, але вона – смішна

Чемпіонат світу 2018 стартує вже сьогодні, 14 червня, матчем у Москві. На Лужниках збірна Росії зіграє проти збірної bay doxycycline. Саудівської Аравії.