Де Хеа, Рейна та Тер Штеген розкритикували офіційний м’яч ЧС-2018

24 Бер, 2018|21:12

Мундіаль на Росії відзначається не тільки поганою підготовкою.

Офіційним м’ячем Чемпіонату світу-2018, який пройде на Росії, стане нова розробка фірми Adidas під назвою Telstar 18. Тим не менш, відомий бренд не став гарантією якості товару – м’яч розкритикували голкіпери передових футбольних держав.

Зокрема, ним не задоволені воротарі збірних Іспанії та Німеччини Давід Де Хеа, Хосе Рейна та Марк-Андре Тер Штеген. Після матчу між своїми командами вони висловилися за те, щоб компанія adidas допрацювала рябого.

“М’яч поводиться дивно, його політ непередбачуваний. Багато що можна поліпшити”, – відзначили всі троє у бесіді з журналістами AS.

Рейна навіть не побоявся посперачится щодо перспектив використання Telstar 18:

“Готовий посперечатися, як ви любите, що на ЧС-2018 на Росії буде забито як мінімум 35 голів дальніми ударами, тому що з цим м’ячем просто неможливо працювати. Вони viagra pills to buy. повинні внести зміни, ще є час”, – заявив Рейна.

Давід Де Хеа підтримав колегу:

“У воротарів буде багато проблем з цим м’ячем. Він дійсно дивний. Його могли б зробити значно краще”

Марк Андре Тер-Штеген більш фаталістичний у своїх оцінках:

“М’яч міг бути краще, він багато виляє. Думаю, нам доведеться звикнути до нього і зробити це якомога швидше, поки не почався чемпіонат світу. У нас немає вибору”

Читайте також: Ґулліт: “Якщо вам потрібна хороша трава, Голландія – найкраще місце для цього”

М’ячі Adidas, приурочені до міжнародних футбольних турнірів, давно критикуються за незрозумілу траекторію польоту м’яча. Першим з них став Teamgeist з ЧС-2006, його традиції продовжив Europass, виготовлений до Євро-2008, а найбільш знаменитим з критикованих м’ячів, став Adidas Jabulani, яким грали під час ЧС-2010.