Денисов фактично звинуватив ультрас “Динамо” у фашизмі

24 Сер, 2015|10:00

Ведучий програми “Великий футбол” Олександр Денисов у ефірі продемонстрував фаєри ультрас київського “Динамо”, які фанати палили на матчі 1/16 Кубка України проти “Гірника-Спорт” у Комсомольску, передає Футбол 24. 

Вигорівші фаєри із зображенням canadian cialia. свастики телеканалу “Футбол” передав прес-аташе “Гірника-Спорт” Анатолій Янголь, підібравши їх після матчу у секторі ультрас “Динамо”.

“Полюбуйтесь, на кожному фаєрі від руки намальована фашистська свастика. Що може очікувати київське “Динамо” у Лізі чемпіонів, якщо подібне на стадіоні побачать представники ФАРЕ та УЄФА, ми здогадуємось. Це, в першу чергу, питання до роботи клубу зі своїми вболівальниками. Адже після минулої весни від УЄФА милості точно не буде. Ця проблема може бути у будь-якого клубу, не тільки у “Динамо”, якщо клуб не буде займатись роботою з вболівальниками системно.

Я не розумію, навіщо таке робити! Потім ми починаємо шукати якихось “засланих козачків”, які нібито випадково опинились на трибунах, кинулись на гостьовий сектор. Хтось з них бігає у футболках з хрестами, з кельтськими хрестами… Проблема поряд, а ми стоїмо на порозі єврокубкового сезону за участі наших клубів”, – сказав Денисов у програмі “Великий футбол”.

Нагадаємо, що під час матчів 1/16 Кубка України виникли жорсткі сутички ультрас з правоохоронцями.

Коментар БФ: Виглядає, мов провокація, адже подібні речі можна легко сфальсифікувати. Що думаєте з цього приводу? Втім, зважаючи на прошахтарську позицію Денисова, виглядає вельми туманно. Розберемося.