Дженнаро Ґаттузо підозрюється у відмиві грошей через свиноферму

14 Лип, 2018|22:35

Здавалося б, до чого тут “Спартак”.

Дженнаро Ґаттузо ніколи не був “хорошим хлопчиком” – ні на полі, ні поза ним, що не зменшувало до нього поваги з боку вболівальників. Тим не менш, головний тренер “Мілана” виявився “бед боєм” ще й сфері фінансів – і дана поведінка італіську владу та журналістів не вразила.

Як повідомляє Football Italia, Дженнаро Ґаттузо опинився замішаний у справі з відмивання грошей. Схему “спалила” свиноферама, міноритарним акціонером якої був Ґаттузо. Він володів володів 35% акцій свиноферми з 2011 по 2013 рік, але потім покинув цю справу. Проблемою є те, що він покинув компанію за кілька місяців до банкрутства свиноферми.

У список причетних до відмивання грошей потрапили 42 людини, usd currency sobripro. вісім з яких заарештовано, семеро під домашнім арештом, а один – Паскуале Мотта – знаходиться під вартою.

“Містер Ґаттузо ніколи не грав важливу роль в цій компанії, а лише володів певною часткою акцій”, – заявив адвокат 40-річного фахівця.

Читайте також: Ґаттузо пообіцяв вибити зуби своєму футболісту

Дженнаро Ґаттузо очолив “Мілан” наприкінці 2017 року після звільнення Вінченцо Монтелли. На чолі “россо-нері” Ґаттузо зайняв шосту сходинку Серії А та вийшов у фінал Кубка Італії, де Ювентус розгромив “Мілан”. У єврокубки “Мілан” так і не потрапив через проблеми клубу з фінансовим фейр-плей.