Екс-гравець «Локомотива»: Поганим пивом Сьомін футболістів не напував

22 Чер, 2015|09:59

Колишній півзахисник московського «Локомотива» Олег Елишев розповів, як в його час порушували спортивний режим. І це при тому, що головним тренером був Юрій Сьомін – людина, яка добре відома всім українським вболівальникам, і київським зокрема.

Про алкоголь.

Не скажу, що багато пив. Не сказав би, що у нас був той, хто зловживав алкоголем у команді.

Але на базі…

Бувало, і прямо в компанії Юрія Палича. Якщо вигравали хороший матч – наприклад, у «Спартака» – він сам за свої cara makan doxycycline. гроші купував два-три ящики імпортного пива, а не якогось «Жигулівського», ми приїжджали на базу, сідали в їдальні і Сьомін говорив: «Пийте. Разом зі мною. Але нікуди потім не їдьте, а залишайтеся спати на базі. А то я знаю, ви зараз підете, і продовжувати всю ніч будете ». Загалом, поганим пивом Юрій Палич своїх футболістів не поїв. Сиділа в їдальні вся команда, навіть ті, хто не пив. Зранку була лазня, і всі їхали по домівках. Але було таке рази два або три на моїй пам’яті.

Цікаво, серед гравців київського “Динамо” в часи Сьоміна бувало подібне? Зараз тяжко уявити, що Ребров підходить до футболістів і дає їм два ящика пива, пропонуючи разом забухати.

В темі: