Фанати “Карпат”: не іди на матч “Шахтаря”, перерахуй гроші воїнам АТО

15 Сер, 2015|16:55

Активні вболівальники “Карпат” продовжують війну проти донецького клубу, яка тягнеться ще з минулого сезону, коли “Шахтар” відмовився підтримувати paroxetine user rating. акцію львівського клубу в підтримку української армії. Після цього ультрас “Карпати” приходили на матчі “гірників” з банером “геть зі Львова” та регулярно заряджали на секторі антишахтарські текстівки.

“Шахтар” частково переїхав зі Львова, однак на цьому вболівальники “зелено-білих” не зупинились. Тепер вони ініціюють акцію, закликаючи львів’ян відмовитись від походу на матч “Шахтар” – “Рапід”, а замість цього внести умовну номінальну варість квитка на рахунок української армії.

21be15

Коментар “БФ”: Можливо, вболівальникам “Карпат” самим варто відмовитись від фаєрів, спиртного і перестати ходити на ігри команди, переводячи кошти товаришам в АТО? Ну а що – ціни на матчі львівського клубу в УПЛ – на рівні лігочемпіонівських “Шахтаря”.


  • http://vk.com/id169758533 Иван Таранов

    єбать комент тупий БФ Ви в край охуїли? дрочіть дальше на кротів – їм не місце у Львові вони не поважають те що їм надали арену, вони не цінують того що мають!!!

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1604575313139021/ Анатолій Кулинич

    Коментатор повністью правий!

  • http://vk.com/id19596352 Арсен Акопян

    Не цінують того, що знімають за величезні гроші стадіон, який Карпати просто не захотіли брати через невезіння? Стадіон, що побудований для ЄВРО і стояв декілька років без діла?