Фоменко на критику відповідає оригінальним рекордом

10 Жов, 2015|06:34

Хейтери, заспокойтеся!

Цікаву статистику в ефірі телеканалу “Футбол 1” підсумував журналіст Євген Гресь. Головного тренера збірної України Михайла Фоменка часто критикують за невміння проводити заміни, але, якщо поглянути на статистику, то не все так однозначно, передає Брутальний футбол із посиланням на Footboom.

– Так, Михайло Іванович далеко desi tashan. не повною мірою використовує заміни. Часто ротація припадає на компенсовані хвилини, а не на основний час. Якщо говорити мовою цифр, то Фоменко в основний час робить тільки 67 відсотків можливих замін. Але при цьому Михайло Іванович – рекордсмен серед усіх тренерів нашої збірної за результативними замінами. “Джокери” Фоменка в цілому забили 6 м’ячів. Непогано заміни вдавалися Олексію Михайличенку – 4 гола  “лавки запасних”. Збірні Олега Блохіна, Валерія Лобановського і Йожефа Сабо забивали лише по 2 м’ячі.

Також Гресь відзначив оборону нашої збірної. Україна пропустила всього 3 голи, з яких 1 – з пенальті. За цим показником українська команда серед кращих збірних Європи.

Читайте також: Піддані не можуть, то затащить цар

Черговий “сухий матч” – 17-й з 24-х за Фоменка – провів наш голкіпер Андрій П’ятов. Серед негативного, варто відзначити велике число попереджень. Україна входить до п’ятірки найменш дисциплінованих команд турніру – і з цим потрібно щось робити.

Коментар БФ: Але, якби ще раніше проводив заміни і “тасував” склад – ціни тобі б не було, Фома!