Фоменко: навіщо змінювати склад або структуру?

13 Жов, 2015| автор:

Збірна України програла іспанцям 0:1.

Таким чином наша команда вийшла у плей-оф раунд, де побореться за путівку у фінальну частину Євро-2016.

А після матчу зі збірною Іспанії головний тренер українців Михайло Фоменко відповідав на питання журналістів на прес-конференції.

DSC_0851

Зокрема, на запитання від журналіста Брутального футболу стосовно замін (“Чому вони були зроблені так пізно, Ви боялись ризикувати чи змінювати структуру гри?”) Михайло Іванович відповів наступне:

Чому заміни були проведені настільки пізно? Можна замінити футболіста, які проблеми? Інша справа – яким буде від цього результат. Ми завжди намагаємося грати на результат. Десь суперник зміг нам перешкодити і не дати реалізувати свої можливості.

Інші цитати з прес-конференції:

Навіщо змінювати склад або структуру, якщо у нас було так багато моментів? Ми грали order aldactone. через два дні на третій. Це нормально. Не можна сказати, що хлопці недопрацьовували.

Зінченко ми вирішили заграти, щоб не вибрав інших варіантів. Коноплянці дали можливість зіграти на характері, ви ж бачите, коли в нього є ігрова практика, а коли нема.

Шкода, що не реалізували багато моментів. Здорово зіграв воротар суперника.

Збірна Іспанії може виставляти три-чотири команди одного рівня. І всі вони будуть мотивовані завжди. Чомусь ми вважаємо себе найсильнішими в Європі…

Конфлікту з Селезньовим не було, у нас в команді ні з ким конфліктів не було і немає.

Який суперник випаде на жеребкуванні, такий і випаде. Всі під Богом ходимо. Будемо готуватися.

Відзначимо, що на питання про те, що ми ніяк не можемо виграти у вирішальних матчах, наставник збірної відповів “Без коментарів”.

Володимир Скиба, Василь Максимів, спеціально для Брутального футболу з НСК “Олімпійський”


  • http://vk.com/id136407821 Олег Мельничук

    Зінченка*