Футболіст “спалився”, коли курив кальян та викликав осуд усієї Англії

12 Кві, 2015|11:10

На “шухері” треба бути! Не вчили? Комусь перепаде від Роджерса. Словом, Рахім Стерлінґ потрапив в епіцентр скандалу – англійські газети та соціальні мережі вибухнули у буквальному сенсі слова, обговорюючи фотографію вінгера з кальяном в роті.

Дана фотографія набула розголосу через кілька годин після того, як 20-річний юнак в інтерв’ю BBC повідомив, що відмовився від нового контракту із зарплатнею в 100 тисяч фунтів на тиждень.

Як повідомляє Daily Mirror, це фото зробив хтось із компанії, з якою Рахім весело проводив час в Ліверпулі. Напис “1 down 3 to go” (“з cheap viagra no prescription. одним покінчено, залишилося ще три”) дозволяє припустити, що одним кальяном Стерлінґ не обмежився.

Підкреслимо, що у своєму недавньому інтерв’ю Рахім клявся, що позбавився від поганих звичок і тепер веде зразковий спосіб життя.

Згідно з дослідженням учених, один сеанс куріння кальяну шкодить організму як 200 сигарет. Логічно чекати, що тепер у вболівальників “червоних” з’явиться ще один привід бути незадоволеними Рахімом.