Футболіста “Шахтаря” Фреда тепер можуть дискваліфікувати на два роки

3 Сер, 2015|14:07

Друга допінг-проба бразильця “Шахтаря” Фреда дала позитивний результат. Про це повідомляє Tribuna.com. Півзахисник “Шахтаря” Фред і Бразильська конфедерація футболу отримали від WADA результати допінг-проби В. Вона підтвердила наявність в організмі футболіста заборонених речовин, які виявила проба А.

Раніше гендиректор “Шахтаря” Сергій Палкін розповів, що в крові бразильця знайдений хлортеазид (сечогінний засіб). Тепер УЄФА має визначити покарання для гравця.

Стаття 19-а пункт 1.b “Антидопінгових правил FIFA” говорить: “Період дискваліфікації повинен скласти 4 роки, якщо порушення антидопінгового правила передбачає використання Specified Substances, і ФІФА може довести, що порушення антидопінгового правила було навмисним” pariet 20 mg no prescription. . Оскільки презумпцію невинуватості ніхто не відміняв, а довести другу частину правила дуже складно, то про максимальний термін в 4 роки не йдеться. У цьому випадку більше підходить стаття 19-а пункт 2: “Якщо стаття 19-а пункт 1 не підходить, період дискваліфікації повинен скласти два роки”.

Раніше Сергій Палкін заявив, що навіть якщо проба В підтвердить допінг, але клуб не отримає офіційного попередження від УЄФА, Фред зіграє в матчі-відповіді проти “Фенербахче”.

“Коментар БФ”: головне, що перший матч зіграно згідно правил, і про технічну поразку можна навіть не думати.