Газон на стадіоні “Крестовский” майже загинув

7 Кві, 2017|18:57

Не Полтавою єдиною.

Як передають джерела видання “Regnum”, на пітерському стадіоні “Крестовский” газон знаходиться у катастрофічному стані. Його посилено готували до першого в своїй історії матчу, який мав відбутися у кінці квітня – “Зеніт” – “Урал”. Для прискореного росту трави привезли систему штучної інсоляції, і газон почали інтенсивно опромінювати. Протягом більш ніж місяця щоночі лампи рясно “поливали” світлом молоду травичку, але результатів це не приносило.

Пізніше з’ясувалося, що штучне освітлення потрібно вмикати вдень. У більшості випадків достатньо всього чотирьох годин на добу, а вночі це робити категорично не можна, так як саме тоді трава і росте.

В результаті місячного опромінювання нічним освітленням газон практично загинув, трава почала підгнивати, а поле в даний момент непридатне для гри в футбол. Також зазначається, що шанси на успішне відновлення газону мінімальні.

Читайте також: “Зеніт Арена” відправиться на допрацювання

Нагадаємо, що стадіон “Крестовский” кошторисом понад 41 мільярдів рублів lawrence walter pharmacy india. (більше 673 мільйонів євро) будується з 2007 року. У грудні минулого року було оголошено про здачу об’єкта в експлуатацію