Голова FA поставив єврейську зірку Давида в один ряд зі свастикою

5 Бер, 2018|16:59

Цікаво, в яких військах воював його дід.

Голова англійської Футбольної Асоціації Мартін Гленн опинився в центрі національного скандалу через свій занадто довгий язик, який порівняв єврейську зірку Давида з нацистською свастикою.

Сталося це через протистояння між FA та Пепом Гвардіолою, який продовжує носити жовту стрічку на підтримку арештованих політиків в Каталонії, не дивлячись на протести футбольних чиновників. Гленн прокоментував позицію Асоціації дуже своєрідно:

“Ми переписали правило, дозволяючи використовувати такі символи як мак (символ пам’яті жертв Першої світової війни). Неоднозначні або суто релігійні символи – як Зірка Давида, серп і молот, свастика, або зображення Роберта Мугабе (колишнього президента Зімбабве) на майках – це не те, що нам потрібно”.

Скандал розгорівся миттєво. Виконавчий директор Ради єврейських старійшин Саймон Джонсон в заяві BBC Sport промовив:

“У мене немає проблем з правилом FA, уточнюючим, що всі релігійні символи заборонені. Але приклади голови Асоціації невчасні і показують відсутність такту.

Зірка Давида – релігійний символ, надзвичайно важливий для євреїв у всьому світі. Порівняння його зі свастикою або зображенням Мугабе образливо і недоречно. Від імені єврейської громади ми офіційно висловлюємо ФА розчарування цією заявою”.

Читайте також: Тренер “Свонсі”: “Я не відчуваю тиску. Тиск – у Сирії, Афганістані та в Іраку”

Мартін Гленн вимушений був вибачатися. В інтерв’ю Sky чиновник повідомив, що не хотів когось образити, buying cialis online mexico online. і що він готовий особисто принести вибачення Раді єврейських лідерів.