Григорія Суркіса підозрюють у розтраті коштів УЄФА

3 Бер, 2018|13:03

Класична історія для України.

Як повідомляє видання ProsportUA, ФФУ ініціювала розслідування з приводу розтрати двох мільйонів євро, виділених у 2003 році на будівництво навчально-тренувальної бази для національних збірних в селі Гореничі під Києвом. У ній підозрюється екс-голова ФФУ Григорій Суркіс та перший віце-президент Олександр Бандурко.

За проектом, на території в приблизно 40 га повинні були звести манеж і більше десяти полів. Комплекс повинен був розташуватися на території колишньої військової частини. Але ФФУ не отримала права на володіння землею і відмовилася від цієї ідеї в 2010 році.

Близько 350 тисяч євро було витрачено на закупівлю квартир для Міністерства оборони, а решта грошей пішла роботи, з яких можна побачити лише побудований паркан.

Особливість цієї справи полягає в тому, що виділені під будівництво два мільйони євро – це навіть не гроші ФФУ, а «платежі солідарності» від УЄФА, які переводилися українським клубам протягом чотирьох років (із сезону-2000/01 до lotensin pharmacy. сезону-2003/04). Ці кошти клуби, нібито добровільно, були передані передали ФФУ на будівництво футбольної бази.

За розтрату грошей ФФУ необхідно відзвітувати перед УЄФА, проте велика частина суми була витрачена на різні роботи на ділянці, яка не належить федерації.

Читайте також: Лука Модрічу загрожує 5 років тюремного ув’язнення за надання неправдивих свідчень

Очевидно, що справа 15-річної давності була піднята не просто так – в українському футболі протистояння між діючим Президентом ФФУ Андрієм Павелко та нинішнім віце-президентом УЄФА Григорієм Суркісом переросло у відкриту війну, яка особливо сильно розгорілася після поразки “Динамо” (Київ) у Лозанні по справі Маріупольгейту.