Губернатор Липецької області: “Німеччина ганебно вилетіла з ЧС-2018, тому що на цій землі вони розв’язали дві світові війни”

29 Чер, 2018|18:16

Почалося.

Не встигла Німеччина вилетіти з ЧС-2018 у Росії, як російські політики увімкнули вентилятор на тему Другої світової війни. Тим не менш, таким зашкварним постом, яким виділився губернатор Липецької області, не може похизуватися жоден з них.

Глава адміністрації Липецької області Олег Корольов у своєму твіттері оригінально прокоментував виліт збірної Німеччини з ЧС-2018 після групового етапу.

“Німеччина ганебно вилетіла з ЧС-2018 тільки тому, що на цій землі вони розв’язали дві світові війни і душі убитих ними десятків мільйонів gas station viagra. жертв мстили і будуть мстити їм … Історія і час втрутилися”, – написав Корольов в своєму твіттері.

rue1fb555fec6

Читайте також: Німеччина вперше в історії не вийшла з групи на Чемпіонаті світу

Пізніше губернатор заявив, що “йому у твіттері знову хтось наляпав”, натякаючи на зламування, та сказав, що це просто хтось заздрить продуктивній співпраці з Німеччиною”. Чи йшла мова про розділ Польщі у 1939 році, чи все ж йшлося про чорний німецький Mercedez Корольова, губернатор не уточнював.